Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift vagy lada 2107...

Ricsi13 kérdése:

Suzuki swift vagy lada 2107 melyik a jobb és te melyiket vennéd meg? csak ez a kettő közül lehet valasztani másikat ne irjatok és ha egyiket sem, azt se irjátok bele és a többi hülye választól is kíméljetek pls

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
39%

Suzuki.... megbízhatóbb is, sok a szerviz és az alkatrész is olcsó.



Jelen gazdasági körülmények között, a Suzuki a legalkalmasabb autó, akár újan, akár használtan veszi az ember.

2014. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Tesómnak is swiftje van igaz kicsi tuning van benne de eddigi autoink közül ezt szeretjük a legjobban de a ladáért is oda vagyok.

A ladánál lehet félni attól hogy hosszabb úton egyszer csak lerobban?

2014. aug. 16. 21:09
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
A Lada szinte bármikor lerobbanhat, nem kell hozzá hosszú út, város közepén is otthagyhat. Elavult technika, iszákos motor, napi használatra alkalmatlan.
2014. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem két nézőpont közül kell választanod.

1) Suzuki szemszögből: Fogyasztása nagyon jó, alkatrészek olcsók hozzá, gazdaságosabb az üzemeltetése. Ha sokat akarsz vele közlekedni, és sok-sok műszakhiba mentes kilométert szeretnél menni, akkor a suzukit válasszad.

2) LADA szemszögből: elég sokat fogyaszt, főleg városban, hajlamosabb a meghibásodásra, egyre nehezebb hozzá jó minőségű alkatrészt szerezni (itt is olcsó az alkatrész) Viszont! Egyre kevesebb Lada szaladgál az utakon, van feelingje, télen lehet vele ökörködni, farolásokat gyakorolni, kicsit több élményt add.

Mind a két kocsi hajlamos a rozsdásodásra.


Én is ebben a dilemmában voltam, mint te. Végül Suzuki mellet döntöttem, mert napi használatra kellet az autó, és fizetésem nem mondható magasnak. Sajnos én is belenyaltan egy küszöbcserébe vele, de a kötelező szervízeléseken kívül semmit nem kellet költenem rá. (én úgy érzem jó döntést hoztam)

2014. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Mivel napi használatra kell,ezért szerintem akkor a suzuki marad.

Tesóm is mindennap kb 50km-t megy vele ha nem többet és nem költött eddig rá semmit,

és még semmi hibája nem volt de lassan 1 éve megvan neki

2014. aug. 16. 21:28
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Idióta kérdésre hogy akarsz normális választ kapni? Mire kell egyáltalán a kocsi? A határba driftelgetni Lada, hétköznapi utcai használatra Suzuki, a többit fentebb már részletesen leírták.
2014. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

"Mind a két kocsi hajlamos a rozsdásodásra. "

De finoman fejezted ki magad :D

Én inkább az mondanám hogy rohadnak. Elég szépen.

Bár apám elmondása szerint (volt ladája) az jóval fiatalabban kezdett el rohadni.

Suzuki(jelenleg az van) meg 11 éves korában. Addig csak a kipufogó.

És most, 16 évesen is még a gyári küszöbök vannak alatta. Bár tegnap ahogy mostam magasnyomásúval átlyukadt a küszöb... Enyhén elporladt megint.


De a ladának ilyen idős korában már az egész alja cserélve volt. Nem mellesleg a suzukinak még úgy van a blokkja ahogy a gyárban összerakták. Egyszer sem volt szétszedve.

2014. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a Swiftnél nincs semmilyen megkötés a kérdésben, így én egy pofás Swift Sedan 1.6 GLX-et választanék. :)
2014. aug. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%

vedd meg a szuzukit, azt hétköznap használod, aztán vegyél egy ladát, és hétvégén a rekettyésben lehet riogatni a nyulakat...no meg szerelni egész nap.

a szuzuki egy dögunalom, ha csak kulturáltan használod..

a lada meg csupa öröm, ha beindul.

volt mindkettő...

2014. aug. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő.:D
2014. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!