Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni egy CNG gázos...

Megéri venni egy CNG gázos Fiat Multiplát csak azért hogy Oszkáros vagy egyéb telekocsis utakat csináljak vele Szeged és Pest között?

Figyelt kérdés
Tankolni relatív olcsó, ha vannak elegen akkor bőven megéri furikázni... Szerintetek?

2015. jan. 4. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Multipla :D Fúú de csúnya az..ee eee eeeee

:) De a cng gáz az jóötlet de holtöltöd?

2015. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, hanem egyedi nem tucatdizájn és nagyon praktikus kocsi.Nekem pölö tetszik.
2015. jan. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nekem az első generációs nem tetszik, az újabb már vállalhatóbb...:D


amúgy nem lehurrogásképp mondja itt senki, amit mondanak...hirdetheted magad úgy, hogy 2500-ért vállalod a fuvart/fő, csak majd ha 2 navos próbavásárló bejelentkezik, hogy veled szeretne utazni, akkor elég gyorsan meg leszel büntetve.

másrészt a szeged-pest útvonal annyira tele van, hogy ott tényleg nem lenne utasod ennyiért...én biztos elmennék egy 1900-assal, ha van olyan...ha meg nincs, akkor megoldom máshogy.

reptéri transzfert csinálnak 5ezerért renault trafikkal, de azt vállalkozás szinten. természetesen az, hogy ott mennyiszer adnak számlát, az már megint más kérdés.

2015. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki fosna a navosoktól a fél ország abbahagyhatná a tevékenységét és mehetne koldulni ami szintén tilos :D
2015. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hát tudod hogy működik. a nagyhalak megússzák, a kishalak meg szinte rendszeresen megszívják :D szerintem a telekocsis az még eléggé kishal kategória. aki milliós tételben csal adót, az már nyilván a másik helyzet :D


nyilván ez elmélet, de én azért nem kisérleteznék azzal, hogy azért a durván 4-5ezres napi haszon mellé becsússzon még egy 1-200ezres büntetés is.

2015. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Necces lehet. Számolni lehet, de hogy a valóságban megy-e, az akkor derül ki, ha kipróbálod. Csak feketén lesz hasznod, de ezt ne vegyük figyelembe, hanem inkább azt, hogy:


- nem tudsz egyszerre utazást szervezni és vezetni

- emiatt kell egy diszpécser/utazásszervező

- akinek a bérét fizetni kell

- nem lesz mindig tele a kocsid, lehet, hogy csak hétvégén megy

- váratlan hiba elviszi a profitot.


Én hétvégente utazom haza, és ennek a két napnak (péntek-szombat) a szervezése is sok idő (Multipla helyett 6 fős FR-V-vel vagyok). DE: most haza kellett mennem hétfőnként is, és iszonyat nagy szervezés, és hétfőn nincs is tele a kocsi mindkét irányba. Az utas felhív, hogy utazna, de nem mondja meg, hogy melyik nap, honnan hová, Te pedig vezetés közben nem is tudod megmondani majd, hogy van-e még szabad helyed. Szóval "főállásban" egyedül nem fog menni, ez biztos. Plusz ha vezetés közben telefonálgatsz, akkor hiába van headseted, az utas nem fog veled utazni többet.


A telekocsizás olyan, mint a csajozás. Ha csak mész haza, akkor mindig tele lesz a kocsi. De ha erőből, ezzel akarsz foglalkozni, akkor bukta lesz a dolog. (Ha nem csajozni mész, akkor becsajozol, de ha csajozni mész a diszkóba, abból semmi nem lesz)

2015. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A Fiat Multipla egy aránylag megbízható, nagyon tágasm kényelmes autó, a Bipower pedig takarékos, de a diesel sem eszi le a fejed. Ajánlom mindenkinek. Szerintem szép is.
2016. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!