Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen árban lehet kapni...

Milyen árban lehet kapni Németországban vagy Ausztriában, jó állapotú 330as e46 bömöst vagy 328ast?

Figyelt kérdés
Vannak elég olcsón, de szeretném tudni, hogy mi az az árkategória amibe érdemes lenne válogatni, mert ránézésre elég nehéz megmondani mi az ami jó.
2015. jan. 5. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5.000 euró alatt szerintem semmi féleképpen de én inkább a 6.000-8000 euró között nézelődnék.Ami jó itthon is annak 2misi fölött van az ára.
2015. jan. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Belgiumba kimész, ott jobban jársz..
2015. jan. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magyarul k*rvára túl vannak becsülve ezek az autók.
2015. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb idehaza levő E46 330Ci ára 1.5 millió volt, viszont az tényleg szép volt. Nem tudom miért becsülik ennyire túl az árát Magyarban, illetve németben (gondolok itt 5-6-7 ezer ojróra)
2015. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem becsülik túl mindennek meg van az ára.
2015. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy tisztességes jó állapotú E36 coupeért is elkérnek 5-7000 eurot, akkor miért drága 7-10 000 euroért egy normális E46?

Láttam már itthon is 1,1 milláért ( ~3700 euro ) E46 330 szedánt, hát az kb olyan is volt. Meg lehet azt is venni... xD

2015. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
John, pont azért irtam fennebb, hogy vegyen aki hülye tizenéves BMW-t 7-8-9 ezer euróért... 10-ért vettem egy full extrás 2007-es Audi A6-ot, 230 lovas dizel, még a gatyámat sem eszi le. Akkor meg minek adnék egy ilyen zabálü csodáért ennyi pénzt. Túl vannak árazva, és kész.
2015. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni szeretnék, de ha felnézel a mobile.de-re a 2007-2008-as A6 3.0TDI-ket 7000-24 000 euro között árulják. Szerintem 10 000 ért neked vagy nagyon nagy mákod volt, vagy ugyanúgy a legalját vetted meg, amiről a BMWknél is írtam.
2015. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért Magyarba jóval drágábbak, mint Németbe akkor nem lenne érdemes kinti autot venni és pedig elég sokan kintit regelnek magyar rendszámosra. Csak nekem gyanusak ezek a 330as e46ok 3000 euroért.
2015. jan. 5. 16:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem jó logika az, hogy biztos megéri azért, mert sokan hoznak be. Sok rendszeres autóbehozót ismerek és a vásárlókról szoktak mesélni. Mármint, hogy azok sok esetben vagy milyen buták, hogy a végén többe van nekik az autó, mintha ugyanazt egy murvás kereskedőnél vették volna meg otthon. Például egy a sok közül, volt amelyik nem kérte a tréleres szállítást, mondván hülye lesz fizetni már csak azért is, a benzines autót lábon hozta a határtól és dupla annnyiba került a végén, mint a trélerezés. Zseni lehetett :)


Teljesen igaz, hogy szinte csak a már több évtizedes szóbeszédek miatt vesznek ennyien külföldről autót.

A szokásos, hogy ott olcsóbb. Mert a német megkíméli. Meg a német utak megkímélik. Meg most olcsó lett az euró, most megyek ki autót venni.

De senki nem hiszi el, hogy a költségek, a rendberakás végén ott tartasz, mint ha helyben veszed. Azt sem hiszik el, hogy a németek is ugyanolyan emberek, akik ugyanúgy bánnak (sajnos) az autókkal, mint a magyarok, sőt még olyanabbul, mert nekik a fizetésükhöz képest olcsóbb az autó, nem becsülik annyira. A Német utak viszont valóban jobbak átlagban, de aki nem valami eldugott magyar faluban jár-kel, az sem panaszkodhat.

Úgy éri meg kint venni, hogy marad ottani rendszámmal. Mert akkor nem kell regadót fizetni, na úgy valóban olcsó.

Vagy ha nem kapható, vagy nagyon kicsi a választék egy autóból. A 330-as és a 328-as sem hiszem, hogy olyan ritke lenne.

2015. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!