Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megveszek egy megyei...

Ha megveszek egy megyei matricát, akkor az adott megyében egész évben használhatom az autópályaszakaszokat is?

Figyelt kérdés
Az adott megyében található autópálya, ill. összes fizetős útra ráhajthatok egész évben a megyei metricával?

2015. jan. 5. 10:10
 1/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Bár a szabályozás enyhén szólva is kusza, én azt szedtem le, hogy igen, nyugodtan használhatod az adott megye autópályáit is.

2015. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia,


Már semmi ötletem nem volt a kérdést illetően, ezért írtam be ide, de az előbb végre felvették a telefont. Szóval az ügyintéző világosan megmondta, hogy az éves megyei matricával egész évben használható az autópályaszakasz megyén belül. Magyarul, ha veszek egy Somogy megyei matricát, akkor egész évben használhatom az M7 somogy megyei részét! Köszi azért a válaszodat és igazad volt!

2015. jan. 5. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül ÉVES MEGYEI matrica a neve.
2015. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ezek után nem csodálom,hogy magyarország ott tart ahol.......ennyi,a leírtakat értelmezni nem tudó felnőtt embert még nem láttam!ha naponta nem fossátok össze az oldalt vagy 20 ilyen,vagy ehez hasonló kérdéssel,akkor egyel sem.....
2015. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó kérdés, én is erre voltam kíváncsi. ( Mondjuk ne lepődj meg ha leszólnak, az okosok addigra érnek ide mire már megvan a helyes válasz. Addig csendben voltak. Az internet már csak ilyen :-)
2015. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!