Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Megbízható, biztonságos,...

SOS! Megbízható, biztonságos, benzines, nem túl öreg autót keresek, tudnátok segíteni benne?

Figyelt kérdés

Munkahelyváltás miatt keresek egy nem túl öreg (2007/8 feletti) biztonságos, megbízható kombi autót. A keret 2,5-2,8 millió. Lehetőleg benzinest. Fogyasztása is fontos, ezen tudnék valamit spórolni. Sokat kell járni pályán is.

Első körben Honda Accordra gondoltam, de javarészt mind dízel. Avensis kombi - ugyanez a helyzet.

Napok óta a hirdetéseket/teszteket/felhasználói véleményeket bújom, de nem jutok előre.

Február másodikán már dolgoznom kellene.

Várom saját tapasztalataitokat, legyen jó vagy rossz.

(Ford, Citroen, Peugeot, Renault, Alfa biztos nem lesz a választott!)



2015. jan. 5. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mazda 6 esetleg?
2015. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha hosszú távra jársz miért nem jó a dízel? Dízelnél tudnál spórolni az üzemanyagon a kis fogyasztás miatt. Mi számít neked alacsony fogyasztásnak benzinesnél?

Esetleg Opel Astra G/H, Skoda Fabia, VW Golf V, Skoda Octavia, Kia Ceed

Én vagy egy 1.6 Octaviát választanék, ha jól rémlik 2,5 millió körül lehet szépeket kapni, esetleg egy H Astrát.

2015. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy Octavia, vagy dízel Avensis kombi.

Nem kell félni a dízeltől (főleg ha van rá 2.5+ milliód).

2015. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még aznap, mikor kiírtam a kérdést, felfedeztem a Mazda 6-ot.

Jó választásnak tűnik...

Nem igazán csajos autó, bár nem is olyat kerestem.


Dízelt nem igazán szeretnék. Nőként valamit értek a kocsikhoz. Többet mint az átlag. Van aki erre esküszik, van aki arra. Én benzinpárti vagyok. Ha meg Apeh norma szerint fizetik, mindenképp benzines kell. Többet lehet rajta fogni. Sajnon pénzből él az ember.

2015. jan. 8. 00:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Opel kilőve. A szomszédnak új Astrája van, egy éves, majd meghal tőle. Nem megy, sokat fogyaszt. 8L az átlag. Már bánja, mint a kutya, amelyik hatot fialt. :(
2015. jan. 8. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!