Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon Fontos. Derbi Senda R....

Nagyon Fontos. Derbi Senda R. Gyujtás vagy valami?

Figyelt kérdés
Nos azlenne a gond hogy egyszeruen nem megy a motor. Az egész ugy kezdődött hogy 1-esbe állt meg eleinte de csak ha lassan mentem vele vagy épp megállni készültem. Nemfoglalkoztam vele, gyertyát cseréltem elmult a probléma. A következő azvolt hogy egyszer csak megállt es tolhattam rugdoshattam amig nem hült ki nem indult be, utána megint müködött egy hétig. Most utoljára megállt kihült nemindult, másnap se. Lendkereket leszedtem rozsdás volt megpucoltam mindent. 10 percig hagytam szépen járt. de amint felultem ra adtam neki egy kis gázfröccsöt nagyobb forulaton járattam megállt és ismét kihagyott. Valakinek Valami gyors ötlete? Köszönöm :)

2015. jan. 5. 19:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!