Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportdob felszerelése mitől...

Sportdob felszerelése mitől függ, mit vonz maga után?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kell-e mellé venni még valamit, nem az 5 ezres csekkre vagyok kiváncsi :)
2015. jan. 5. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
kell egy flex,hegesztő cucc,felfogató gumi,bilincs(ek) stb
2015. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es az mindegy, hogy milyet veszek hozza, vagy van valami szama annak is? Egy 93as 3ajtos civicrol lenne szo
2015. jan. 6. 01:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindegy csak elférjen az autó alatt. (úgy hogy ne hagyd el)

Kb a köbcenti tartományra érdemes figyelni. Azaz egy 2000res autóra ne egy 1000res hez méretezett sportdobot tegyünk már.. Amúgy semmi extra.. Bármi mehet rá.. Felfogatások néha nem stimmelnek.. Azon szoktak variálni esetleg. Ahhoz kellhet flex hegesztő.

2015. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak típusspecifikus dobok, olyat vegyél az passzolni fog gond nélkül.

De mondjuk ha igazi boyracer akarsz lenni a Civiceddel akkor ne tegyél fel dobot, az az igazán sukár;)

2015. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bonyolultabb a felszerelese az univerzalos dobnak.A felfogatofuleknek jo helyen kell lenniuk,az auto ala ferjen rendesen na meg legyen mubizonylata a dobnak,ne logjon tul a lokhariton,a csoveket heggeszteni stb.macerasabb,nekem nem kellene univerzalis.Koltsegesebb is.A tipuspecifikus sokkal jobb azt sokkal konnyebb kicserelni az auton.Nameg ha eladod a gepet le is tudod szedni konnyedebben nem megint heggesztes meg ezaz.
2015. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!