Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vki elmagyarázná, aki benne...

Vki elmagyarázná, aki benne is van, h hogy mükődik a német autó vásárlása, magyarosítása?

Figyelt kérdés

Olyan aki ért hozzá. Megéri? vagy több vele a macera,és érdemesebb lenne itthon nézni? Kint élek.

A neten azt olvastam h 200E Ft kb. Plusz a névre átírás,biztosítás?

De jobb itt kint nem? Mert nincs agyonra használva,nem földesútón járnak vele. Mindenkinek a tanűcsűt kikérem,de szeretnék tőletek is hallani,mert én nem értek hozzá. Első autóm lenne,féléves jogsival. biztosítás itt egy évre 30000,németben egy hónapban annyi.



2015. jan. 6. 19:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"és itt a biztosítás annyi lenne,mint otthon egy évre. 100euro"


De a fizetésed sem annyi, mint magyarországon. De mindegy, te tudod.


Egy újabb ügyeskedő magyar, aki pár euróért megpróbál csalni, aztán majd telesírja a fészbúkot, amikor fél év / egy év múlva jönnek az egyenruhások és irathatja át az autót, vagy viheti ki az országból.


Jó a németektől fizetést kapni, de az itteni szabályokat betartani már büdös, mi? Szánalmas.

2015. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

te vagy szánalmas bunkó magyar. rosszmájú. :) tudod hány magyar él itt magyar rendszámmal. És nem sok olyan van aki vállalja a német autó vásárlást.

Te meg itt egyből okoskodsz mintegy barom. Hát ilyenek a magyarok,de nem haragszok,nem tehetsz róla...


Nem is értem h aki nem tud normális választ adni,minek van itt. Te egy tipikus okoskodo vagy aki nem tud semmit.


Nem itt kell a másikat piszkálni.Vmi igencsak hiányzik az életedből azért vagy ilyen gonosz. sajnállak

2015. jan. 7. 02:32
 13/23 anonim ***** válasza:

Öt éve élek Németországban, és már többször volt szetencsém végignézni ugyanezt a sztorit. És az a röhejes az egészben, hogy a reakció mindig ugyanez volt. Először én vagyok a szerencsétlen barom, aki akadékoskodik, aztán meg én vagyok a fax, amiért nem szóltam.


Nem vagy te nekem senkim, mégis próbálok neked segíteni azzal, hogy figyelmeztetlek, nem lesz ez így jó, de tőled is csak a "szokásosat" kapom. Tudod mit? Segítsen neked a hóhér. Sosem fogom megtanulni, hogy magyarnak nem segítünk...

2015. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hagyd, uccsó! Mi elmondtuk, amit lehetett, ha ő ezután sem érti, lelke rajta.
2015. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kérdezővel értek egyet.


72%-os. Idejössz okoskodni, segíteni címszó alatt utána megjátszod itt a nagy ártatlan áldozatot.

A válaszod cinikus és rosszindulatú volt, és valóban tipikus magyar. Ezért kár volt koptatni a billentyűzeted.


Amúgy, nem kell itt sajnálni a németeket, mert mint tudjuk a keleti munkásokból élnek és tartják fent a gazdaságukat. Senki sem a pénze ellensége.

2015. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Koszonom 15-os. Vegre vki aki megert. Pedig en irtam neki privit,proibaltam, kedves lenni, de ugy latszik nem csak tipikus magyar,hanem tipikus ferfi is. Lelep,mert nem tetszik az igaszzag
2015. jan. 7. 19:24
 17/23 anonim ***** válasza:
És még én vagyok a paraszt. Lelépek dolgozni. Én sajnos nem tudok egész nap a gép előtt ülni. A kedvességedről meg annyit, hogy kapásból lebarmoztál. No comment.
2015. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Jól van úgy látom megint itt tartunk. Nem tehetek h lelki sérült vagy,mert a szüleid,vagy vki kiskorodban nem úgy bánt veled. Hidd el ha én lettem volna a csajod,nem lenne ilyen gondod,mert elkényeztetnélek,és nem lennél ilyen oroszlán,akiben benne van a tüske. :P

Na mindegy. A lényeg h akkor sem mindegy,h ha német rendszámmal hagyom még ráköltök 1200eurot,vagy ha otthon veszek akkor 100-at. Nem mindegy h 30E ft,vagy 360E ft. Lehet az autó nem is éri meg a macerát,főleg ahogy írtátok h én csak ebben az árkategóriában szeretnék. 500E ft. Márpedig milliókat nem költenék egy kocsira.


Igaz van ez,ez állatira tetszik: :)

[link]

2015. jan. 7. 19:38
 19/23 anonim ***** válasza:

...mert az is vagy.

Ez mi?! "Én sajnos nem tudok egész nap a gép előtt ülni."


Tele vagy gúnnyal és macerával mint ahogy a többi kommented is. Ilyenkor szégyellem, hogy magyar vagyok.

Jól csinálod, terjeszd csak ezt a szép magyar mentalitást ami így is messze földön híres.

Jobb is ha kint maradsz van belőled elég az országban.


Már elegem van ebből az oldalból is mert folyamatosan csak a fikázás, gúnyolódás, köpködés megy ahelyett, hogy normálisan válaszolnának. Meg lehet nézni azokat a kérdéseket melyekre 20-30 válasz érkezett. A kommentek 75%a fikázás, leoltás, okoskodás.

Sok életed lehet neked is ha munka után az a szórakozásod, hogy másokat sértegetsz.

2015. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mocskosul eltértünk az eredeti témától, az ugyanis nem az én stílusom volt, hanem hogy megéri-e Németországban venni autót és magyarosítani, majd Németországban használni.
2015. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!