Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Kadett E vélemények?

Hidd kérdése:

Opel Kadett E vélemények?

Figyelt kérdés

(c14nz 8 szelepes astra motor) 91.dec évj ferdehátú kúpé vélemények

Használói tapasztalatok.?



2015. jan. 7. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Akkor már inkább vegyél egy F Astra-t. De még inkább spórolj és egy G-t. Ezek már öreg autók. Az üreg és alvázvédelem nem volt top akkortájt. Elöregedik bennük ez az folyamatosan. Kényelem, biztonság, stb-ről nem is beszélve
2015. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem A Corsám van c14nz motorral és 90-es évjárat. Gyakorlatilag majdnem ugyan az mint a Kadett. Én meg vagyok vele elégedve. 2 hónapja használom és bár koránál fogva vannak bajai, filléres tétel hozzá az alkatrész. Viszont legalább keveset fogyaszt. Normál vezetéssel főleg országúton 80-90 között 100 km-ben 3x 5 perc melegítéssel is 6 liter körül fogyaszt még most is. A legjobb benne, hogy ugyan vannak apró bajai, de szinte soha nem olyan, ami miatt megáll az úton. Ezt sok Opeles alátámasztja. Én 140ezerért vettem az enyémet pár apró hibával és friss műszakival. Persze a szüleim 8 évvel fiatalabb kocsija után nem volt szerelem első látásra, de nagyon megszerettem. Ha jó áron tudsz, akkor nyugodtan vedd meg.
2015. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kössz már vettem 2 hónapja 95 e ért friss vizsgásan motort felújitotam karosszériának jobb ajtó (3ajtos kúpé) ajja kicsit kezdetleges meg a hátso sárvédöivek de bátyám karosszériás+autószerelõ szoval igy nekem jó meg kényelmes szerintem csak annyi hogy nem fog othagyni az uton akkor okes 6-7l fogyasztásal kijön városba?
2015. jan. 7. 22:59
 4/4 A kérdező kommentje:

3 szor 5perc melegités 100km en

Melegités alatugy érted újra beinditod vagyis a 3 szor miat kérdem?

futárkodsz?

Ha igen birja vagy birná szerinted a kocsi?

2015. jan. 7. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!