Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf3 1.6-os. Olyan, mintha...

Golf3 1.6-os. Olyan, mintha áthúzna az autó, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mikor elindulok az autóval, váltok neki egy kettest, és olyan mintha megtorpanna az autó, mintha visszahúzna.. viszont utána kilő. Volt olyan, mikor beinditotta az autót, minimálisan felpörgött majd leesett a fordulatszám utána ismét felpörgött majd leesett. Valamelyik nap eg egyszer leállt az autó, de csak egyszer fordult elő. Gyertyán most vettem bele nem rég. Én gyertyakábelre gondoltam.

Sajnos szerelőt még nem találtam, de keresem.. addig is remélem van aki tud segiteni, hogy mi lehet a ludas!



2015. jan. 7. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Golf 3 1.6 TDI ?
2015. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na a fő dízelfóbiás:D


Egyébként én is gyújtás tájékán keresgélnék. Trafó, gyertya, etc

2015. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondanak, hogy :

Dizel autot vezetni, olyan, mint melegnek lenni.. egyre elfogadottabb, de megis szar.

Egyszoval belnzines. :D

2015. jan. 8. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:

és nyilván nem tudsz mondani egy ésszerű érvet sem a dízel ellen. De nem baj, betöltöd a 20at aztán máshogy látod:D


Persze vannak típusok amiből én is csak benzinest vennék (és fogok is) de napi használatra a dízel a jó választás

2015. jan. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Több gondja is lehet, hall jeladó, légtömegmérő..stb. Nem ártana egy benzin nyomást is mérni, 3-3.5 bár a határérték.

Légtömeg mérő hibánál is szokott produkálni hasonlókat, tehát érdemes jobban át bogarászni.

2015. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!