Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért tuningolják használhatatl...

Mért tuningolják használhatatlanra sokan az autójukat?

Figyelt kérdés

Jártamba keltembe látok egy pár tuning csodát.

Sőt mi több nekem is volt tuning autóm alacsony hasmagassággal. Nagyon szép lapos autók mindíg is megkapták a szemet. -De nem értem ha tiszta fejjel belegondolok hogy normális ember ,mért szereti ha a földön ül és úgy zötyög mintha taligában ülne. És hogy a ((jó)) belvárosi utak nem riasztják e el a megszállottakat ?Hát a fele autót elhagyja az ember a másik fele meg széthullik.

Ennek ellenére még cégek is foglalkoznak az átalakításokkal.


[link]


Mikor erre lenne szükség!


[link]



2015. jan. 9. 10:50
 1/4 dirtboy ***** válasza:

mert menő meg jobban néz ki a verda,ennyi nincs más indok rá


a hátulütőit meg lenyelik még meg nem unják a dolgot vagy van másik autójuk is és a tuning csoda csak hétvégi kocsikázós verda

2015. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nők miért használnak díszpárnákat?:)


Mi meg tuningolunk, ültetünk, ennyi a különbség:D

2015. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valakinek ez jön be, annak úgy sem lehet elmagyarázni, hogy ez hülyeség. A belvárosi utak egyébként teljesen jól járhatóak ültetett autóval-kivéve ha valami rosszul kivitelezett fekvőrendőr van :)


Öcsém ültetett BMWjén eddig 3 kartert cseréltem, de neki akkor is kell a 6 centi ültetés. Van aki menthetetlen... xD

2015. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mért tuningolják használhatatlanra sokan az autójukat?"

azért mert ez a fétisük....mint mondjuk nekem is.......És tudom hogy nem éri meg de inkább költök erre minthogy eligyam,vagy nyerőgépbe dobáljam!

2015. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!