Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cserélnem kell az akkumulátort...

Cserélnem kell az akkumulátort az autóban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Üdv,

ma szembesültem azzal a gonddal, hogy nem sikerült elindítani az autót. Körülbelül egy hónapja nem használtam, az akku is régi és lehet azzal van gond.

Néhány próbálkozás után multiméterrel megmértem a feszültséget az akkun és 11,9 V értéket kaptam. Amikor indítani próbáltam 7-8 V-ra csökkent a feszültség. Így nem tudom elvinni az autót a szerelőhöz mert falun lakom.

Ezek az értékek arra utalhatnak, hogy ki kell cserélni az akkumulátort?

Köszönöm



2015. jan. 9. 15:07
 1/7 dirtboy ***** válasza:
bizony,azért még egy próba töltést próbálj meg hátha elég valamire de új akut már venni kell
2015. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
gondolom az önindító tekert.dízel autó?
2015. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Benzines autó. A hőmérséklet 0 fok körül volt.
2015. jan. 9. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Először föl kellene tölteni az akkut és utána méricskélni. Egy hónap alatt simán leszívhatja az autó ennyire.
2015. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:
ha egy hét állás után beindul akkor-ha van töltőd-őszig halogathatod a cserét
2015. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
az lemaradt hogy egy benzinesnek pöccre kell indulnia.minimális tekerés is elég,főleg hidegen,benzindús keverék mellett.11.9-el indulnia kellett volna.
2015. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
töltsd fel,de nem igazán a feszültség a lényeg,hanem az inditóáram erőssége!Az akksin meg van adva mekkora ez az érték(amperben),mondjuk ezt sima multiméterrel nem fogod tudni megmérni!de szerintem a legegyszerűbb ha behúzzátok/betoljátok
2015. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!