Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kopog az első futómű,...

Miért kopog az első futómű, ha most cseréltem lengőkart kormányösszekötő gömbfejet és stabilizátort is!? nem bólogat fékezésnél, lengés csillapító, vagy rugó az oka, vagy karambolos volt valamikor? Fiat Stilo JTD

Figyelt kérdés
egyforma márka alkatrész és terhelés alatt húztam meg minden csavart

2015. jan. 10. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: akár a toronycsapágy is kopoghat.
2015. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

lengéscsillapító rugó toronycsapágy ezt a 3 dolgot még nem cseréltem ,, viszont a csapágy szépen mászik mikor forgatom a kormányt nem ugrál talán ez kizáró ok

úgy hogy nem értem

2015. jan. 10. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:

"viszont a csapágy szépen mászik mikor forgatom a kormányt nem ugrál talán ez kizáró ok"


Pedig attól még lehet kopott. Persze ez csak egy tipp volt, ha felemeled és szerelővassal megmozgatod mindenütt, akkor megtalálhatod a kopogó alkatrészt.

2015. jan. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!