Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van annak értelme, ha csak a...

Van annak értelme, ha csak a vezérműszíjat cserélem, a feszítőgörgőt nem?

Figyelt kérdés
Nem állok túl jól anyagilag, szíjat viszont most tudok szerezni 2000 forintért. Van annak értelme, ha most csak a szíjat cserélem és majd pár hónap múlva cserélek újra szíjat, feszítőt és vízpumpát? A szíj mmás túllépte a csereperiódusát pár hónappal, azt azért szeretném minél hamarabb cserélni.
2015. jan. 10. 12:01
 1/7 dirtboy ***** válasza:

lássuk a lehetőségeket most nincs pénz teljes cserére csak szíjra,variációk


1. lecseréled a régi szíjat újra és a régi görgő vízpumpa marad egy ideig még de szíj legalább új és ha csak áll be a pumpa vagy a görgő biztonságban vagy


2.nem cseréled le a szíjat sem és marad az is régi akárcsak a görgök és a vízpumpa,itt már nem csak a régi vízpumpa,és görgő állhat be de a szíj szakadásának a veszélyes is fennáll


akár hogy nézem nekem az 1.es azért jobban tetszik,az igazi persze a 3.a lenne hogy valahonnét szereznél pénzt és mindet tudnál cserélni.

2015. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dirtboy hozzászólásához csak annyit tennék hozzá ha a vízpumpa beáll akkor átfordul a vezérlés mint a szar és az is felér egy szíjszakadással.

Ha tényleg sürgős akkor inkább most verd magad egy kisebb adósságba mert a motorgenerál drágább lesz.

2015. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van értelme. Aki eladja a szíjat neked, keres rajta némi pénzt. Egyébként semmi értelme nincs a dolognak, mert a szíjas motorokon a szíjszakadás általában nem a szíj öregedése miatt következik be. Van, hogy az elöregedett, kirepedezett szíj pukkan el, de sokkal gyakoribb, hogy a feszítőgörgő vagy a vízszivattyú csapágya áll be, a megálló görgő pedig a régi és az új szíjat is profi módon el tudja tépni.
2015. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

ma 18:44


értelmezési gondjaid lehetnek vagy nem tudom de olvasd el még egyszer hogy mit írtam

2015. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"1. lecseréled a régi szíjat újra és a régi görgő vízpumpa marad egy ideig még de szíj legalább új és ha csak áll be a pumpa vagy a görgő biztonságban vagy"


Most vagy azt akartad írni hogy "ha csak NEM áll be a pumpa"...

vagy tényleg én nem tudok értelmezni mert így "ha csak áll be a pumpa" ebből az jön le ha csak a pumpa áll be akkor nem akkora a gáz.

Nem kötekedésnek szántam amugy de én kéek elnézést ;)

2015. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
r
2015. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:
akkor elnézést kérek,nem olvastam vissza az írásom,nem vettem észre hogy ki maradt a nem szó
2015. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!