Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corza D vagy Opel Astra...

Opel Corza D vagy Opel Astra H? 2008-2009 évjárat.

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 19:37
 1/8 Dörmögő ***** válasza:
Ha a körtét szereted akkor a corsa, ha meg az almát akkor az astra. Bár attól is függ hogy mire vagy éhes. Meg hogy ketten eszitek vagy esetleg 4-en.
2015. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4 en esszük! :)Mindkettő autó tetszik.
2015. jan. 11. 19:59
 3/8 anonim válasza:
H Astrát 2008-ba nem gyártották már,de egyértelműen Astra mert a Corsa picike kis városi gép ami vegyes használatra nem oly jó.
2015. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mekkora marhaságot írtak itt előttem, jézusom!

A H Astra 2012-ig volt gyártásban. De még 2 éve is láttam újat szalonban készletről visszamaradva.


Nekem H Astrám van. Kicsit nagyobb, kényelmesebb, praktikusabb. Mondjuk én rendszeresen hosszú távokat autópályázok vele, úgyhogy a kis városi Corsa nálam szóba se jött.

2015. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jaj bocs,elnézést emberek!


Kedves ábc-vel van bajom elnézést! Nem tudom miért a F Astrára asszociáltam így hírtelen,köszönm kedves elöttem kommentelő kedves tag :)


H astrából csak benzineset illik venni,2 literrel étkezik csak többet.

2015. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond, lehet kicsit én is túlreagáltam. Bocs. :)

Szerintem G-re gondoltál, az F-et 2002-ig gyártották.

Amúgy H-ból mért nem illik dízelt venni, mi a baj vele? Rengeteg fut dízelből is az utakon.

2015. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azért mert a javítása jóval költségesebb mint a benzinesé.

Továbbá agyon gyűrik a használt dízeleket,ami nem jó.

2015. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez saját tapasztalat? Gyűrés alatt mit értesz?


Csak mert nekem eddig 223.000km elteltével semmivel nem kellett még rá többet költenem, mint egy ugyan ilyen benzinesre.

Viszont az üzemanyagon már bővel hét számjegyű összeget spóroltam. Ha ne adj isten, holnap széthullik a lendkerekem és az összes porlasztócsúcsot cserélni kell, stb, még akkor is bőven pluszban zárok.

Ez meg az én tapasztalatom.

2015. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!