Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi véleményetek az Alfa Romeo...

Mi véleményetek az Alfa Romeo 156- os autóról?

Figyelt kérdés
Alfa Romeo 156, 1.6-os motorral. Mi a véleményetek, alkatrészek vannak -e az autóhoz? (alkatrész ellátásra gondoltam) és hogy milyen árban vannak az alkatrészek, vagyis horribilis áron mennek, vagy hozzá ehet jutni olcsón? Megbízhatóság?

2015. jan. 12. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

* Bocs, még annyit, hogy ha valami nem tetszik az írásban, akkor ne nálam reklamálj!!

(Bár kívülről nekem is tetszik néhány olasz típus, de kinőttem már abból, hogy tologassam őket állandóan...)


A német autó az precízen össze van rakva. (Főleg a régebbiek.)

Az olasz (autó?), meg össze van csak hányva!!

2015. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Új autót kell venni és nem x ember által lenullázottat. Mint írtam, nekem soha nem volt gondom egyik Alfa-mal sem, de előtte nem is ribolta más a kocsit. Hidd el, megtehetném hogy X6-os BMW-t vegyek, de nem akarok. Nekem bevált az Alfa a kezdetektől és nem váltok másra.


Azért arra hogy az olasz autók csak össze vannak dobálva, hát, nézzél meg egy 159-es Alfa-t és máris megváltozik a véleményed.

2015. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A mai németekben meg olyan bagatell hibákat követnek el aminek következtében lehet kidobni az egész motort.

Az alfa mindig is az újítások élvonalában volt és sikerült neki jó pár izgalmas autót piacra dobni.

2015. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!