Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóban Japán vagy Olasz?...

Robogóban Japán vagy Olasz? Japán Yamaha Aerox 50 Olasz meg Aprilia Sr50 ez a 2 robogó tetszik csak nem tudom melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Apriliába Di-tech vagy sima karbis ? sokan mondják hogy hamar be szarik az injektor és egy új drága ! Malossi vagy Millaneri blokkosat ajánlotok és melyik mit takar ? azért is húz a szivem az Olasz felé mert ugye Olaszország az ős hazája a robogóknak de viszont a Japánok meg motor téren nagyon ott vannak a szeren szóval nem tudom Japán vagy Olasz:)

2015. jan. 12. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az árkülönbség dönt, a japán többnyire drágább, csak kérdés, hogy mennyivel. Elképzelhető, hogy megéri.
2015. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a Di-tech messziről kerülendő!!
2015. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megerősítettél :) akkor csak sima delorto karbi:)
2015. jan. 12. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
van akinek bevált a Di-Tech és van akinek nem. Nekem a rohangátorom Di-Teches, eddig nem volt vele gond (5 éves). Haveromnak egy 42 éves Vespa robija van és a mai napig úgy megy mint a golyó. Igazából a Di-Tech az nem való fiataloknak mert ők gyilkolják, én is gyilkoltam anno a motorokat nem tagadom, ma már csak ráülök és elmegyek vele munkába, ezért is döntöttem a Di-Tech mellett.
2015. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Yamaha aerox és az aprilia sr50(kör) ugyan az, mind a kettő minarelli blokkos! Nekem aeroxom van én nagyon szeretem, nagyon kényelmes, gyári 50 es sport kipuval tuning varióval(stage6) viszi a 100 at! Fogyasztása nyáron 3-4 liter de ha húzom neki hidegbe a 6litert is benyeli...lehet nem jár el 2 literrel mint egy jog de ég és föld! Az aeroxot tudom ajánlani, nagyon össze vannak rakva! Di-techet felejtsd el akit ismerek és volt di-techje ahogy tudta adta el! Használtan alig van köztük árkülönbség, nem véletlen hiszen ugyan az a blokk(minarelli), hajtás(minarelli), futómű(paioli), felnik(13" grimeca,kinézetükben más), fékek(brembo tárcsa,50 es vizesből elöl-hátul, sr-nél nem tudom, hogy hátul is az e) Lényeg a lényeg az mellett dönts ami jobban tetszik! Egyikbe se fogsz csalódni, ha jót találsz! Az enyémet 140 000Ft -ért vettem, első teló eresztet szimering csere 5 000 Ft és azóta se költöttem rá 1 Ft-se, jó olaj(én castrol racinget használok, de a lényeg, hogy full szintetikus legyen) Tehát mindkettő olasz ls megbízható motor, nekem az aerox jobban tetszett azért vettem azt!
2015. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!