Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Telefon BWM lejátszóra kötve?

Telefon BWM lejátszóra kötve?

Figyelt kérdés
Van egy e46(2001-es) bmw-ém és gyári rádió van benne. Nem igazán gondolkodtam abba, hogy lecseréljem a rádiót, erősítők stb... csak szeretném a telefonomról lejátszani a zenét. Milyen ötleteitek vannak erre? (előnyben a bluetooth-os kapcsolat)

#zene #telefon #BMW #kihangosító #zenelejátszó #bmw zene #telefonról zene
2015. jan. 13. 16:18
 1/4 Vizéli László ***** válasza:
Vannak ilyen fm transmitterek vagy mik amik rendelkeznek bluetooth-al. Azt csak szivargyujtóba kell dugni, beállítani valami rádió frekvenciát, a rádión meg megkeresni. Biztos vannak jobb megoldások, de célnak ez is megfelel.
2015. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat, igen erről a megoldásról hallottam már de nem szimpatikus, hogy ennyi dolgon keresztül megy. Hosszúnak tűnik a hang útja és félek, hogy akár akadozna. Jobban örülnék valami egyszerűbb közvetlen kapcsolatos megoldásnak.
2015. jan. 13. 18:04
 3/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az FM transmittert semmiképpen nem ajánlom, mert egyszerűen silány minőségben küldi ki a jelet, és összeszed menet közben is egy csomó háttérzajt.


Nekem E90-es BMW-m van, abban van gyárilag AUX bemenet a könyöklő alatt, amin keresztül be lehet kötni a telefont vagy bármilyen egyéb lejátszót. A tiedben véletlenül nincs ilyen?


Ezeken felül csak drágább megoldásokról tudok

1) Rádió csere

2) Egyéb külső eszköz a cd tár kimenetre.

Pl: Dension gateway

[link]

2015. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekem egy kis kézi mp3 lejátszó van bekötve AUX bemenetre közvetlenül jack kábelen.


Ez egy elég profi kis mp3 lejátszó ami tudja a bluetooth-t, ezért kipróbáltam olyat is, hogy vettem egy jack kimenetes bluetooth vevőt és azt kötöttem be az AUX bemenetbe, hogy ne legyen kábel az mp3 lejátszó és az AUX bemenet között.


Nekem az se vált be, még a bluetooth-nál is tapasztaltam háttérzajt, pedig ott nem kéne...

Lehet, hogy a kocsi nem a legideálisabb az ilyen kommunikációhoz.

2015. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!