Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kezeljem a kuplungot?

Hogy kezeljem a kuplungot?

Figyelt kérdés

Hamarosan forgalmi vizsgám lesz, de hogy őszintén elmondjam még most se nagyon éreztem rá a kuplung használatára. Egy dízel VW Passat autót vezetek a csöpnyi 160 cm-es magasságommal, szóval eleve alig érem el a pedált. Van vmi javaslatotok, hogyan tudnám lefulladás nélkül elindítani az autót?


Előre is köszönöm! :)



2015. jan. 16. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ők hogy tudják lefulladás nélkül olyan gyorsan beindítani a kocsit?"

Úgy ahogy írtam.Hogy a kapcsolási pont megtalálása már nem okoz gondot.Addig és csak addig engedik a kuplungot ameddig kell(gyorsan).És ezzel párhuzamos a gázadás is.

Gyakorlás nélkül nem megy.

Viszont neked most nem a gyors elindulás a lényeg, hanem h ne szegd meg a szabályokat és biztonságosan közlekedj.

2015. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
HA ezt itt kérded akkor inkább ne akarj jogsit, mert ha az én kocsimat töröd össze én helyben agyon verlek!
2015. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 szántóvető ***** válasza:
ők nagy gázzal indulnak.lefogadom hogy azt mondta az oktatód hogy ne adj gázt mert spórolni akar néhány decit.
2015. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!