Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tisztán elektromos...

Milyen tisztán elektromos üzemmódú személygépkocsik kaphatók, amelyeknek a hatótávolsága legalább 300 km?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 10:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%
1000km re fel kellene nyomni a hatótávot. ki fog fél naponta tankolni...
2017. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Tesla, csak egy picit mintha drága lenne.
2017. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Chevi Bolt:

[link]

2017. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Most fog megjelenni a Jaguar i-Pace.
2018. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Idén vettem új autót. Ha lenne olyan új elektromos autó megfizethető áron (értsd legfeljebb 10 milla), ami minden körülmény között elmegy 300km-t, akkor nem kérdés, hogy azt vettem volna. 250km-t ingázok autópályán, télen hóviharban, nyáron kánikulában. Az nem megoldás, hogy félúton megállok pár órát tölteni. Így jelenleg nincs igazán reális alternatíva. Maradtam ilyen használatra a dízel mellett. A villanyutók ma még a városi autósoknak, vagy legfeljebb az aglomerizációban közlekedőknek lehet jó.
2018. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Azt ugye tudjatok hogy leteznek gyorstoltok amik kepesek 60%-ot is tolteni 20-30perc alatt? Teslanak van a legjonn gyors toltoje ha jol emlekszem 50kw-os a tobbieknek bekell erniuk a 30kw-al,de ugye az aksi is kisebb kapacitasu igy lenyegeben ugyan ott van a dolog. Tobb oras toltesrol szo sincs kiveve ha konektorbol toltod otthon.
2018. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

"Azt ugye tudjatok hogy leteznek gyorstoltok amik kepesek 60%-ot is tolteni 20-30perc alatt?"


Az M6-os autópálya melyik pihenőjénél van ilyen gyorstöltő? Mert ha van, azt nem tudtam. Mindenesetre mikor reggel 5-kor kell indulnom, nem szívesen kelnék még fél órával korábban se, mert út közben meg kell állni fél órát tölteni. A munkhelyemen sincs gyorstöltő. legfeljebb konnektor, amivel fel tudom tölteni a visszaútra. De útközben szintén még egy kényszerpihenőt kell tartani. Én nem igazán érzem még jelen állapotában alkalmasnak a villany technikát hosszútávú autópályás ingázásra. De akinek megfelel így, azt lebeszélni se fogom.

2018. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
26%
Eloszor a par oeaval volt problemad, mostmar a 20-30 perccel is? :) a munkaltatoddal kell beszelnes hogy helyezzenek ki egy toltot neked. Sima konnektor is megfelelo. 8ora alatt boven feltolt rola.
2018. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Érdemi választ nem kapok, de a kötözködés az megy... Gondolom te is autópályán jársz több száz km-re a villanyautóddal és útközben időnként félreállsz 20-30 percre tölteni, ezért vagy ennyire képben a témával.
2018. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
250km-er az ut oda es vissza? Akkor az azt jelenti hogy 125km oda. Feltoltod a kocsid majd haza megy ha vegeztel a munkaval. Ha megeri neked 250km-ert ingaznod utazz busszal vagy vonattal. Ez olyan mintha hajot vennel a balatonon amivel a dunara akarsz eljutni.
2018. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!