Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb, Hyundai Santa Fe...

Melyik jobb, Hyundai Santa Fe (2. generáció) vagy Kia Sportage (új modell)?

Figyelt kérdés

Linkek :

[link]


[link]


Arra lennék kiváncsi melyik jobb autó ? Melyik kevésbé szervízigényes, melyikbe olcsóbbak az alkatrészek, stb.

Használtan jönnének szóba 2011-es évjárattól max 125000 km-ig, 2000 ccm-el.



2015. jan. 18. 17:10
 1/4 sanyika007007 ***** válasza:
12%
Szia , szerintem egyik se .! miért ? mert Hyundai és nem megbízható autó ! vegyél francia autót sőt citroent vagy Renault-ot nem drága!( pl: 2011 megane ) és olcsó az alkatrész és nem esik szét csak fék betét csere !!!
2015. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2011-es évjárattal egyik modellel sem fogsz mellé, ha tiszta az előélete. Én biztos a Santa Fe-t venném, igaz kicsit elfogult vagyok, mert nekem is az a kedvencem. Ha nem állat módjára használták és te is betartod a kötelező szervizeket, meg a szervizkönyvben a csereperiódusokat, akkor nem szervizigényes kocsik. Az utóbbi években a Kia nagyon feltört, és jó teszteket írnak az autóikról, nagyon megbízhatóak. Szerintem mindenképp menj el és próbáld ki mindkét márkát, akár többet is ugyanabból. Felesleges erről írni, ha beleülsz tudni fogod melyiket akarod. Az első válaszolót pedig ne vedd komolyan, szerintem ő se gondolta komolyan...Üdv. sok sikert
2015. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Kia-t venném, mert jól néz ki, és ugye gyárilag 7 év garanciát kapnak, ami nagyon nem mindegy, mert egy 2011-es autónál még van 3 év, amíg garanciális :D
2015. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Egyébként ismerősömnek Sportage van 1.6 benzin, asszem pont 2011-es évjárat, és nagyon meg van vele elégedve, semmi baja.

2015. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!