Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift tengely mennyibe...

Suzuki Swift tengely mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Régi Swiftről van szó, 1.3-as motor. Tudom, hogy már volt ehhez hasonló kérdésem, de az a probléma meg lett oldva, lett bele véve kuplung bowden, azóta gurul.

Viszont nagyon kopog és a szerelő azt mondta, hogy az még bírja egy darabig, én ebben azért kételkedem.

Újonnan tudom, hogy drága, de használtan kb. mennyibe kerülhet? Hogyan járok jól, ha neten rendelek vagy körbe szaladgálom a megye összes bontóját?



2015. jan. 19. 12:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam, jobb oldali féltengelyről van szó.
2015. jan. 19. 12:44
 2/4 anonim ***** válasza:

nos sokkal több időt fordítottál az ide beírásra, mintha begúglizod..de pontosan, ne így, hogy "szwift tengely"


több ezer találat, még bontó is...

a neten nem kell szaladgálni, hanem ajánlatot kérsz a féltengelyre...

2015. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 ezer körül van a csukló.

Amire viszont figyelj oda,hogy ne a hozzá kapott selejt gumiharangot rakasd fel,mert egy év után cserélheted majd megint.

Javaslom az "univerzális" gumiharangot.Örök élet+ 1 év.

2015. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A csukló ki van cserélve, a ,,rúd" a rossz. :(
2015. jan. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!