Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót akarok venni...

Használt autót akarok venni kb 1,5 millióért. Ha hitelt veszek fel mennyit kell fizetni és meddig? Sose volt hitelem

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Többet fizetsz vissza amennyit felvettél, és nem csak pár %-kal többet.

Csak akkor vegyél fel autóra hitelt ha az autóval pénzt keresel és enélkül nem tudsz dolgozni.

Tehát ha pl taxizol, fuvarozol.

2015. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Kb a dupláját kell majd visszafizetni, hogy mennyi idő alatt, az tőled függ hogy mekkora törlesztőt vállalsz 5-10 évig.
2015. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van az a kis betűkombináció a reklámoknál, hogy THM, na annyival többet fizetsz vissza
2015. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abból az 1.5 millióból mennyi az önerő? Hitelre valami megbízható autót érdemes venni (pl Toyota), mert ha a hitelfizetés közben bejön egy százezres javítás, az nagy teher.
2015. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vizéli László ***** válasza:
én 1,2 mill-es kocsira vettem fel 900 ezret. volt 200 ezrem kp-ba amit bele fizettem + 100-ért beszámolták az első tragacsomat. 5 évre kértem a hitelt. Havi 22000ft-al fizetem, már 3 éve. Többet fizetel vissza, hisz a bankoknak ebbe van a haszon. De azért annyira nem vészes hogy ne lehessen bírni fizetni. Ha mindenképpen hitelbe gondolkodsz jobb ha minél több önerőd van és kevesebbet kell hitelre felvenni. Persze a legésszerűbb ha egy mód van rá elkerülöd a hitelt. Jó vételt kívánok..
2015. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!