Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200. 000Ft alatt 1990 előtti...

200. 000Ft alatt 1990 előtti típusokon kívül milyen autót érdemes venni, ha egyáltalán van értelme? Pl. Ami tetszik az Fiat Brava, vagy Fiat Croma ilyesmi.

Figyelt kérdés
Természetesen tudom hogy nem igazán érdemes venni ilyen áron autót mert sok a szerelés de csak van olyan típus ami még pár évet azért kiszolgálná az embert nagyobb hiba nélkül.
2015. jan. 20. 09:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Régi Suzuki Swift esetleg. Megbízhatóak.
2015. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, régi Swift, esetleg Astra, ezeket olcsóbb és könnyebb fenntartani, mint egy Fiatot
2015. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nagy fiatos vagyok,de croma-t biztosan nem vennék...millió sebből vérző,megbízhatatlan,őskövület technika ami mára jobbára ki is halt az utakról....

Bravo/Brava páros,hát enyhén szólva sem az igazi,báf csak modernebb,hiszem a cromat '95ig a bravo-brava párost meg 95től gyártották!bár a cromától sokkal sokkal jobbak...

Hogy a fiatnál maradjunk ebben az árban még esetleg egy első szériás punto-t mondanék,hogy talán azt vegyél!

2015. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
ha rám hallgatsz ne fiatot vegyél, ott a régi vectra, astra, ha kisebb autó tetszik, a vw polo, golfok. Emellett ajánlanám az audikat, eszméletlen jó vezetni őket még 20éves kor felett is és alig esznek, persze ha audi akkor TDI ;)
2015. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ja meg elfelejtettem, a swift is tökéletes, olcsó fenntarthatóság szervízigénye alig van, lehet nyírni, alig eszik és egész jól vezethető
2015. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért inkább swift, mert tuti nem találsz olyan audit, amire még nem kell rengeteget költened...
2015. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
na már megint a tdi....apa kezdődik....
2015. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Mert mi bajod van a TDI-vel? Fogadjunk te is egy b%zi kis Hondás majom vagy. Nem mindegy az hogy kinek mi a jó? Soha nem értettem miért kell ebből olyan nagy háborút csinálni. Valakinek ez kell, valakinek az, ennyi.
2015. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

200.000ft alatt nem lehet TDi motoros Audit venni, sőt még normális benzines, műszakis audit se.

Swiftet lehet kapni ennyiért.

2015. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jaj 8as ne haragudj,hogy belegyalogoltam az érzékeny szmókendsárm lelki világodba......de nem talált ami írtál,mert hondám nincs meg még b uzi sem vagyok.......a 9-es legalább értette miről írok,mert 200ért max egy tdi motort adnak magába bontottan,nem egy komplett autót....ami még működik is meg papírja van,és érdemes megvenni!
2015. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!