Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Audi A6 2.8 quatro (97-es)...

Egy Audi A6 2.8 quatro (97-es) vásárlását tervezem. Esetleg személyes tapasztalattal rendelkezik valaki? Pozitiv/negativ egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés
(az auto formája megfogott) Nèmetországban èlek. Itt ki is tudom használni, árban is korrekt. Viszont nem tudok ròla szinte semmit, (gyári adatokat kivűlről) csak amit a neten olvastam.

2015. jan. 20. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elég ütős autó. 193 lóerő amennyi van benne, ma is elég. Ha vállalod a 10+ literes fogyasztást, imádni fogod. Csak ne sajnáld a pénzt jobb állapotúra, és a lehet, nézz fiatalabbat.
2015. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,erősnek hangzik. Jelenleg erre a tipusra van pènzem. Tankolással nem lesz gond. A fenn tartást kène kideritenem(alkatrèsz,szervìzigèny). A pènzt nem sajnalom majd töle,de egyenlőre ezt engedhetem meg.
2015. jan. 20. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:
azt a 10+ -os fogyasztást nyugodtan ki lehet javítani 15+ -ra!és mindezt nagypapa stílusban.....amint elkezded kihasználni az autó képességeit azonnal 20+
2015. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a 20+ soknak tűnik,hiába öreg auto.Szemèlyes tapasztalat ? Ès vegyes fogyasztást nèzve túlzás.12-13 at irtak forumokon,de azt az autot akkor ki is használták.
2015. jan. 20. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok

3-mas ne ess túlzásba, ha eszednél vagy, simán 10 alatt is eszik hosszabb úton, de ha taposod ahogy birod, akkor sem eszik 15 felett. A szervizigénnyel nincs gond, ez még egy viszonylag egyszerű szivó motor, de az automataváltó már okozhat meglepetéseket (már ha automatát veszel).

2015. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3)as vagyok és nem tévedtem el!

[link]

2015. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"3-mas ne ess túlzásba, ha eszednél vagy, simán 10 alatt is eszik hosszabb úton"

Az én 272 lovas benzinesemet is ki lehet hozni pályán/országúton 10 alatt, de városban 15 alá nem tudod vinni. Kb akkora, mint az A6, csak az nem összkerekes.


Az öreg V6, összkerékkel simán bekéri a magáét,még ha vegyesben nem is kér 13-nál többet.


Ha ebből egy jó állapotút veszel, akkor a tankolás sokkal nagyobb költség lesz, mint a szervizelés.

2015. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Vegyesre en is olyan 10-12 korul olvastam.Varosban valoszinuleg a 15-ot is megeszi,de egy ekkora motrot talan nem kell szettaposnom,hogy menjen :)

Mindenkepp manualis valtoban gondolkodom.

2015. jan. 21. 08:05
 9/10 Zacsek válasza:
nekem 2,7 biturbo Quattrom van vegyes 12 l alatt valamivel !Pedig sokszor elcsabulok 250 le :)))
2016. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én vegyesem is 12 alatt van (11 környékén), de nekem a sok pálya lehúzza az átlagot.
2016. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!