Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlotok első autónak,...

Mit ajánlotok első autónak, nagyjából 2-2,5 millió Ft-ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni a fenti témában. Használt autókra gondoltam elsősorban. Olyan kritériumom van csak, hogy benzines legyen, és kényelmesen elférjek benne, lévén, hogy nem vagyok kis darab. (2 méter, 110 kg). Ford Mondeo, Toyota Avensis, Mazda6. Ezt a három típust néztem ki, de ha tudtok mást ajánlani, esetleg érvekkel alátámasztani a gondolataim helyességét, boldog leszek! :)


Köszönöm előre is!



2015. jan. 21. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből bármelyik jó választás, bár én a Mazda6-ot venném.
2015. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, igen, azt kifelejtettem, hogy olyan 200.000 km-t már vezettem 5 év alatt, mióta van jogosítványom, csak saját autóm nincs. :)
2015. jan. 21. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Avensist mondanám a legjobb lehetőségnek és nem csak a felsoroltak közül, hanem abszolút győztesként is. Elég tágas, meg lehet vele jelenni bárhol, és nem lesz vele gond (a benzinesek és a dízelesek is jók), nem rozsdásodik (az az évvjárat, ami ebből kijön nem ismeri a rozsdát).
2015. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz rá a Passatokra, esetleg Octaviakra is
2015. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
golf 5
2015. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!