Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsi legyen?

Mizó97 kérdése:

Melyik kocsi legyen?

Figyelt kérdés

Kocsit szeretnék venni de nemtudom milyen legyen. A lényeg AZ amit nézek, hogy ne-igen keljen szervízbe vinnem. Amelyekre gondoltam:

-mazada mx-3 1.8i

-Toyota Celica a régebbi kôrlámpás

-Alfa Romeo 147.



2015. jan. 21. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha a szervízt szeretnéd elkerülni akkor én kerülném az Alfa motorokat. Hirhedten szeretnek csapágyasak lenni, mármint a benzinesek. Az 1.9 JTDről lehet jókat hallani, de gondolom te benzinbe gondolkozol :)

A maradék kettő közül én inkább a Celicát választanám mivel az mx-3-at nem igazán ismerem, de véleményem szerint a Celicába nagyobb a hely és megbízhatóak. :) Meg én Toyota fan/tulajdonos :)

2015. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És van a. Celicának Egy 2.0 turbobenzin változata. Ez komoly cuccos lenne 18 évesen kezdôkocsinak? Fogyaztás, ár stb
2015. jan. 21. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Meg vannak bolondulva a mostani új jogsis fiatalok, mindegyiknek sportgép kell. Sok lenne az a Celica egy fiatalnak és kezdőnek.

Szervizbe biztos, hogy vinni kell még a megbízhatóbbakat is, ezek már nem új autók.

2015. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezek 20 év körüli "sportkocsik" jó eséllyel hordhatod szervízbe. Talán még a mazda lenne a legjobb választás. Alfa egy hulladék, felejtsd el
2015. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :) hát igen élek halok a turbobenzinért... De akkor Mazda inkább köszönöm
2015. jan. 22. 09:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is turbo benzint akarok, de jelenleg sokat megyek, úgyhogy második kocsinak jön majd csak.


Astra G Coupe?

2015. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg? Azért mert 20 éves sokat kell hordozni szervízbe? Hát nem hiszem. Ha egy autó megvan csinálva úgy ahogy kell nem pedig csak gányolva van akkor azzal nincs gond.

35 éves autóm van, reggel kimegyek a garázsba elfordítom a kulcsot rá a szivatót és már indul is. Megcsinálom a kötelező szervízeket: Gyertya, olaj+szűrő, benzinszűrő, légszűrő, váltóolaj és kész. Max 1 óra alatt megvan a nagyszervíz:) Igen valóban a hátránya a karosszéria amit sajnos megesz az idő vasfoga:)

Szerintem minél újabb egy autó annál többet kell szervízbe járni.

2015. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az Alfa legalább szép.

A másik kettőben meg elhányod magad olyan a belseje. És mindennap azt fogod látni.

2015. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek mi tetszik egyéni izlés dolga. Gondolom azért írta ki ezeket az autókat mert ezek tetszenek neki. Személy szerint nekem jobban bejön a Celica beltere mint egy Alfáé, ennyi. A 2.0-es turbós motor pedig kezdőként sok lenne. Válassz inkább egy kisebbet, szerintem max az 1.8 STI bőven elég lenne.
2015. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egészségedre! de ez csak részben igaz mert a felhasznált műanyagok minősége nem ízlés dolga ami jobb az jobb.
2015. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!