Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó igénnyel nagyobb...

Melyik autó igénnyel nagyobb pénztárcát a későbbi fent tartásban? Lexus vagy Jeep?

Figyelt kérdés
Kerek perec kimondom, tudom, hogy lesznek beszólások, mert ezek nagyon eltérő autók, de ezek tetszenek és kész. :P Szóval Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD (2006-tól) vagy Lexus IS220d 2010-es.

2015. jan. 22. 10:14
 1/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Hát a Toyoták szervizigénye általánosan jóval kisebb, mint a Jeep-é. Gondolom, a Toyoták megbízhatósága a Lexusra hatványozottan igaz.

A Jeep-ek elég gyakori vendégek szervizekben.

2015. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a Jeep lesz a költségesebb. A Lexus-ra alig kell majd költeni, terepjárós, SUV-os mértékkel persze drágák a dolgok, gumi, stb.
2015. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a normális válaszokat, én is a Lexus mellett voltam, de így már biztosan azt választom.
2015. jan. 22. 15:26
 4/6 A kérdező kommentje:

Filózok még egy "kicsikén". Mivel van már két sedán a családban nagyon szeretnénk a vaterral egy terepjárót már régóta. Szóval ő lenne az. Róla mi a vélemény?


[link]

2015. febr. 6. 15:03
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Érdemes a totalcar oldalán olvasgatni a népítéletet, ott tulajok írják le a tapasztalataikat.

Az első kézből info, hitelesebb, mint innen.

Egyébként szerviz témában a Jeephez hasonlókat hallottam. Hogy rémhír volt-e a népítéletből kiderül.

2015. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam mindent amit csak találtam a totalcaros hasznát teszttől az autós népítéletig. Bár abból nem volt valami sok, minden esetre elég pozitívan voltak a kocsiról, főleg a kényelem ami nagyon kihangsúlyozott és a valódi terepjáró képesség. Remélem itt még akad pár igazi élő húsvér ember akinek saját tapasztalatai vannak. Szegény jeepet nagyon leírták, sok száz ezres költségekről beszéltem. Nos, mindenek előtt azért had említsem meg, hogy nem vagyok egy mutogató aszfaltbetyár aki csak megnevezi az autót aztán elvárja, hogy minden mindig működjön. Számolok vele, hogy nem éppen egy suzuki kategóriában lesz a szervizelés ára, de érdekel, hogy a márkához képest, a modellhez képest reálisan fent tartható-e ma Magyarországon. Főleg az alkatrész ellátottság. Bár találtam két céget Pesten ami ezzel foglalkozik, de jó lenen tudni.
2015. febr. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!