Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lexus mennyire megbízható autó?

Lexus mennyire megbízható autó?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nincs pontos típus, még nézegetek.. de úgy általában milyen autók?
2015. jan. 16. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mivel prémium Toyota márka tuti nem csalódsz bennünk...
2015. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Katolikus plébános ***** válasza:
jók,nekem volt csak belémjött télen egy primitív és totálkáros lett. Kedvenc autóm volt soha nem volt vele gond,de mindig mindenből a legjobbat kapta és a legjobb szakszervizbe vittem,jobban csíptem anno mint a akkori páromat.
2015. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legmegbízhatóbb prémium. Jó minőségűek, jól is néznek ki és nincsenek velük tele az utcák Magyarországon (a németautó imádat miatt viszont rengeteg VW, Audi, BMW van).
2015. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tessék olvasd el és nézd meg videón, egy 22 éves LS-400 milyen:

[link]

2015. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor úgy néz ki le is tettem a voksom a Lexus mellett :) egyébként nagy japán párti vagyok, ezért nálam szóba se jöhet az audi bmw és az egyéb bajor kakik, de mégis egy elegánsabb autót szeretnék, az új Lexus nx például nagyon megtetszett
2015. jan. 16. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!