Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 8v gyújtás...

Suzuki swift 1.3 8v gyújtás beállítása?

Figyelt kérdés
Hello régi (II) swift gyújtását szeretném beállítani ,Tudom a gépkönyvbe benne van a stroboszkópos beállítás de nekem nincs stroboszkópom és láttam már ,hogy másképp is be lehet állítani .Aki esetleg le tudná nekem írni a menetét azt nagyon megköszönném.

2015. jan. 22. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát aki nagyon régóta van a szakmába és jó füle van akkor az nagyjából betudja állítani. A lényeg hogy a motornak szép egyenletesen kell járnia. Fellazítod a gyújtásnak a két csavarját és finoman elkezded fordítani, közben hallgatod a motor járását. De ha nem csináltál még ilyet akkor keress meg egy autószerelőt aki jobban bennevan.
2015. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zebra3328 ***** válasza:
Hát ez a módszer már régebben (1970-) is csak szükségmegoldás volt. A mai katalizátoros korban viszont nagyon nem ajánlott, mert a rossz beállítás miatt akár a katalizátor is túlmelegedhet. Egy gyújtásbeállítás maximum 20 perc és nagyjából 3-5 ezer Ft.Egy új katalizátor 25000 Ft. Megkockáztatod?
2015. jan. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem kockáztattam meg, de mégis szétment a katalizátorom.

Nem került 25.000.be. Ketéévágtam kiráztam belölle a cuccost.

Összehegesztettem.

Jött a műszakivizsga.

Azt mondták kissé magas a co. Nem-e fogyaszt sokat.

Mondom nem. Azt mondják hát ha engem nem zavar akkor őket se.

Ennyi!! Feleslegesen ne költsön senki....

2016. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!