Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane 1.4 benzines...

Renault Megane 1.4 benzines szgk-im eszi az olajat. Megoldható egy gyűrűzéssel a probléma, és drága ez a szerelés?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd, a renault nem egy minőség, én is bekattantam tőle, és mikor már sokadszorra autómentőztünk vele ahhoz képest h vadonat új, akkor inkább azt mondtuk, szabaduljunk meg tőle.

Nem szabad francia autót venni, egyszerűen nem minőség, minket is mindenki lebeszélt, mi mégis azt akartuk, aztán meg is jártuk, minden baja van annak ...

Én csak azt tudom tanácsolni, válj meg tőle, ha lehetséges, mert annyi bajod lesz még azzal, hogy eszméletlen. ha meg nem lehetséges, akkor nemtok tanácsot adni, mert nem vagyok autószerelő.

2010. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, bontás után át kell nézni a motor alkatrészeit, és utánna fog eldőlni, hogy mit kell cserélni, vagy javítani.

Mennyi futott kilóméter van benne ?

2010. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
120000 km.er van benne!!?
2010. febr. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!