Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Hengerfejes,...

Mi lehet a baj? Hengerfejes, vagy karburátor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Beindításnál nem pöccre indul hanem 15mp elfordítva kell tartani a kulcsot közben pedig pumpálni a gázt, amire életre kell a motor. Utána van amikor nagyon magas az alapjárat, van amikor nagyon kicsi, akkor viszont amikor lassitok lámpánál 2-esben amire megállnék lefullad magától kinyomott kuplung mellett. Városban ez elég cink. Ma is m3 bevezetőn szépen lassan hallattam a dugóban, majd amikor 1-ik pillanatról a másikra lefulladt nagy nehezen beindítottam. Benzin több mint a fele megvolt benne. azután kezdte el csinálni ezt. miután kuplungot cseréltem benne. Nem tudom h van-e köze egymáshoz. Ezelőtt is sokat evett, és rángatott a motorfék stb, tehát karburátorra gyanakodtam, nagyon elvolt állítva, nem hozzáértő szerelők álították. Most akarom elvinni szerelőhőz, jövőhéten karburátoroshoz. Daewoo tico maga a kocsi, szerintetek mi lehet a baj?
2015. jan. 24. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy karburátor. Ki kéne tisztítani, utána alapjáratot, szivatót beállítani. És ha már a szerelőnél vagy, a gyújtásra sem árt ránézni.
2015. jan. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tuti hogy karbi
2015. jan. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!