Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megtetszett a Citroen xsara...

Megtetszett a Citroen xsara picasso, most ezeket nézegetem a neten.2000-2004-es évjáratban gondolkodom csak nem tudom milyen motorral szereltet vegyek?

Figyelt kérdés

Ami megbízható is és a fogyasztása is elfogadható.

Nem járunk túl sokat autóval,kb.1000Km havonta de a három kisgyermek miatt kell egy tágas autó.



2015. jan. 25. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
1.6 HDi is elég, taxisok körében is népszerű. De ha tényleg nagyon keveset jártok, akkor a benzinesben is érdemes elgondolkodni - csak az ugye kicsit húzosabb tankolásnál - esetleg egy LGP-re alakított lehet a köztes megoldás.
2015. jan. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2007-es 1.6 benzin van.

1,5 éve használom tökéletes megelégedéssel. Olaj cserén kívül semmi nem kellett bele.

Nekem az 1.6 benzin városban 8-9 liter között eszik. Országúton 6 körül.

Az 1.4-es cordobám, avagy haver 1-4-es G astrája sem érte be városban kevesebbel.

2015. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
28%

NEEEE! Csak Citroent ne. Kérlek!!

Apumnak asszem 2002-ben volt egy cégesautónak. Sokat ment vele (90LE Benzines) és nagyon sok hibája volt. Ő szerette, mert nem neki kellett állnia a szervízköltségeket, meg olyan volt, mint egy kisteherautó.

Szóval neki elszakadt a kuplung bovdene emelkedőnek felfele, leszakadt a bal első elektromos ablak mínusz 10 fokban, és még sorolhatnám. Különben más Citroen tapasztalat is van, de csupa rossz.

Az élet egyik tanulsága, hogy soha többet francia autót. Hiába praktikus a Picassoban a sok pakolóhely, nem éri meg. Inkább vegyél Opel Zafira-t egy jó diesel motorral. Unalmas de megbízható!

Remélem elvettem a kedvedet a franciáktól, egyszer majd megköszönöd :))

2015. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ismerősömnek a zafirában kellett egy komplett motor generált csinálni. Akkor azt sem?

Vicc...

2015. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,a Zafiráról is hallottam már sok rossz véleményt,és a Picassóról is hallottam már sok jót is.Szóval nem egyszerű döntés?!
2015. jan. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!