Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon béna, mégis letette a jogsit?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el, már vezetgettem is, az elmélet gyorsan csúszik, érdekel is nagyon, de piszkosul félek hogy nem sikerül, iszonyatosan béna vagyok! :)

Nektek hogyan sikerült?


25/l



2015. jan. 26. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az elmélet nekem is jól ment. Egyébként ez segített a vezetésben is. Mert legalább azon nem kellett gondolkodnom vezetés közben. Én úgy érzem, hogy iszonyatosan béna voltam. De ez nagy részben annak is köszönhető, hogy mindig ideges voltam és görcsöltem. Az oktatóm is mondta, hogy nyugodjak már le, mert akkor látszik, hogy teljesen máshogy megy a vezetés. És már látja rajtam, amikor jövök, hogy ideges vagyok és akkor meg nem megy.

Szóval így utólag már könnyű okosnak lenni, arra összpontosítanék, hogy nyugodt legyek. Így utólag tudom, hogy semmi baj nem történhet, hiszen ott van az oktató mellettem. Tényleg így utólag nem is tudom, hogy mitől féltem annyira :)

Szóval nem félnék, hogy tudjak normálisan figyelni és koncentrálni.

2015. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Persze! Youtubeon keress rá a Sofőrökre! :D
2015. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kovpet ***** válasza:

Mindenkinek meglesz a jogsija, aki elkezdte és nem hagyja abba. Persze van, akinek elég a kötelező óraszám, másnak kell jó sok plusz, de előbb vagy utóbb sikerül. Gyakorlás.

Ha nagyon nem megy, akkor oktatócsere.

2015. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én vezettem jól 12 éves koromtól, aztán 17 évesen mikor a jogsit csináltam, vizsgán reszkettem mint a kocsonya, és olyan darabosan vezettem, mint azok, akik csak 30 órát vezettek életükben :D De mindenki bele tud jönni, csak akarni kell, nincs olyan hogy béna. Ja és sok béna sofőr azért béna, mert nem hallgatják meg a jobbak tanácsait, hanem megsértődnek, igy nincs is honnan tudniuk, hogy hogy is kéne jól csinálni.
2015. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Elvileg én nem voltam annyira béna, viszont nagyon utáltam vezetni, mert nem jöttem ki az oktatómmal és mert olyan vagyok, h ha valami nem sikerül elsőre akkor utána nem érdekel a dolog :D a másik meg h eléggé figyelmetlen voltam, nem igazán vettem komolyan ezt az egészet. Az első vizsgámon nagyon izgultam és olyan hülyeségeket csináltam, amit azelőtt soha... Aztán másodjára átmentem, pedig elvileg akkor is meg kellett volna buktatni mert túl gyorsan mentem, de ismerős volt a vizsgabiztos :D szóval hogyha én a l.szarom típusú vezetésemmel kaptam jogsit, te is fogsz :)

18/L

2015. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ment a zöld mindenkinek! :)

2x vezettem eddig, legutobb egész klasszul "végzödött", figyeltem a behajtani tilos-tàblàra, eléggé kis helyen voltunk de ment, a tükörbe nézni teljesen elfelejtettem :/

Sajnos iszonyatosan tudok bénàzni, félek hogy kioltanék pàr emberéletet màr az elsö körben :D

Félek hogy sorozatosan elfelejtek majd sok dolgot, iszonyatos a memoriàm!

2015. jan. 26. 20:46
 7/17 kovpet ***** válasza:

Nézd, ha egyszerű lenne, akkor nem lenne kötelező a tanfolyam. Meg kell tanulni és fog menni.

Mennyit vezettél eddig?

2015. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

2 alkalom volt, együtt kb 15 perc (itt tilos kezdő (bejegyzetlen) sofőrnek vezetnie, ha lebuknak, ugrik az autótulaj (ezesetben a férjem) jogosítványa:(

Nekem viszont kell a biztonságérzet a tanuláshoz, hogy ne féljek a vezetéstől, az autótól:)


Ha megtanultam, utána már rutinszerűen fog menni? Nem fogok elfelejteni pl indexelni vagy a tükörbe nézni alkalmasint?

Ezektől félek nagyon, de iszonyatosan vágyom arra hogy vezessek!

Kaptunk autó-szimulátort is, de hát ég és fföld a különbség! :)

Utolsó vezetésnél biztosabb voltam, de azért bakiztam is.

2015. jan. 27. 09:03
 9/17 kovpet ***** válasza:

"2 alkalom volt, együtt kb 15 perc"


Akkor min csodálkozol? :)

Úgy veszem ki, nem Magyarországon élsz. Itthon azt hiszem, 30 óra a kötelező vezetési idő a vizsga előtt. Az sem túl sok. Te meg csodálkozol, hogy negyed óra után nem megy? :)

2015. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy utolsó írja. Belejössz, ne félj, még élvezni is fogod.
2015. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!