Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3-ba szeretnem az iranyje...

Golf 3-ba szeretnem az iranyjelzo katogasat felhangositani, hogyan lehetne? Vagy valamien hagszorot beiktatni.

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Fú, én örülök ha nem hallom:D Amúgy hangosítani egyáltalán nem tudod, csak ha kicseréled az index relét egy másfajtára, aminek nagyobb hangja van.
2015. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ertem, :D :D ,szemely szerint nem nekem kellene...egy idosebb embernek aki roszul hall..
2015. jan. 26. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Rákötsz egy ilyet a relére:

[link]

2015. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ertem,lenyegeben ez egy hanszoro nem ? es hogyan kell beiktatni ?
2015. jan. 26. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ilyesmi "zümit", és kösd be a biztosítéktáblába a relé után. Garantáltan hallani fogod. Egyébként a legtöbb TGK-ban olyan relé van ami ad ki hangot.
2015. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, a link lemaradt :)

[link]

2015. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ertem,koszi a valaszokat,de hova kell kotnom pontosan,azt tudom hogy a 21es rele a golfba az index..es annak a labaira ? 3laba van..
2015. jan. 26. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Fejből nem tudom a villogtató lábkiosztását, de a bekötés nem bonyolult. Bekapcsolod az irányjelzőt, fogsz egy próbalámpát és addig keresgélsz, míg nem találsz egy olyan lábat a villogtatón, amin szaggatottan jön az áram. Erre kötöd rá a zümit, majd újra bekapcsolod az irányjelzőt és megnézed, működik-e. Ha össze-vissza villog, akkor lehet, hogy a kontroll-lámpa lábára kötötted rá, ettől egyes villogtatók megzavarodnak (bár ez inkább a hőszálasakra jellemző). Ha minden jól működik, akkor már csak úgy kell elhelyezned a zümit, hogy jól hallja a delikvens.

(aztán pedig három javítósort írsz a nyelvtanfüzetbe a "valamilyen" szóból)

2015. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!