Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es Audi A6-osba motortart...

2001-es Audi A6-osba motortartó bak?

Figyelt kérdés
2.5 v6-os 155 lóerős Audimban kiment a jobb oldali motortartó bak (erősen kattan egyet nagyobb erőhatásnál), és a kérdésem az lenne, hogy csak jeladós motortartó bak jó bele, vagy a jeladó nélküli is? (ami fele annyiba kerül) Mert én formára ugyan olyannak látom, csak az egyiken van jeladó. Egy autószerelő ismerősöm azt mondta hogy jó bele az is, de azért megkérdem tőletek is. Köszi előre is :)

2015. jan. 28. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván ha nincs benne jeladó de a kocsidnak kellene akkor hibakódot fog dobni. El lehet kötni gondolom és beleforrasztani egy ellenállást, de kár tákolni
2015. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem is gondolkodtam tákolásban, csak gondoltam hátha van ilyen megoldás :)
2015. jan. 31. 02:01
 3/3 ksoma válasza:
Az elektromos csillapító,kell bele.
2015. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!