Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Schwalbe KR51/1-es...

Szabgab78 kérdése:

Simson Schwalbe KR51/1-es folyton ledöglik, gázt nem veszi, alapjárat beállíthatatlan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy Schwalbem, ami pár napja nekiállt szórakozni, dögledezett, és a benzincsövön hol folyt, hol nem a benzin. Kitisztítottam a tankot, a csapot, karburátort, benzinszintet ellenőriztem, görbe súbertűt újra cseréltem, fúvókákat attitsztítottam és pumpával átfújtam, most jön a benya, ahogy kell, és a motor "lágyabban" megy de rakoncátlankodik. Nem tudom beállítani az alapgázt, mert a levegőcsavar állítgatására hol reagál (felbőg a motor), hol nem, random módon bedöglik, alapjáraton egyszer pörög, másszor bedöglik, és amikor nekiállt bedögleni, már hiába húzom a gázt. Sokszor a gázadásra sem reagál semmit, vagy ha visszaengedem a gázt menet közben, lehörög, ha ilyenkor megállok vele, akkor le is fullad. Néha rakétastartol gázadáskor, néha azonnal meghal. Néha szivatóval vígan pöfög, máskor azonnal ledöglik, ha ráhúzom. MI lehet az oka ennek? Elötte is össze-vissza ment és nem is olyan régen van nálam, de ilyen sz*rul tutira nem ment elötte. a karbit a csonkra jól felcsavaroztam, még sziloplasztot is kentem a csonk, a bakelit, a papírtömítés és a karbi közé, hogy falsot ne szívjon, a gumiharangot, ami a légszűrőt a karbival összeköti, lecseréltem, mert repedt volt, légszűrőt benzinben átmostam és olajjal átitattam. Elméletileg nagygenerál után van a motor is, úgyhogy szimmeringnél nem szívhatna falsot szintén. Teljesen tanácstalan vagyok, valakinek van valami tippje? Köszönöm, Gábor

2014. okt. 20. 02:28
 1/1 anonim ***** válasza:

vedd ki a levegőcsavart és nézd meg hogy nincs-e elkopva vagy egy másik csavarral próbáld ki.

De lehet Hogy a megszakító hézag nem jó próbálj állítani, De én nekem mindig a kondi lett szar és akkor cseréltem kondit is meg megszakítót is

2015. márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!