Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportmotorral közlekedők! Ti...

Sportmotorral közlekedők! Ti is leszoktátok a kipufogóval durrantani a bicikliseket?

Figyelt kérdés

Megy a biciklis, még a legkisebb szembe széltől is alig hallja ha jön mögötte valaki(nem a városi közlekedésről beszélek, hanem pl két település között).

Ekkor a motoros már messziről kiteszi üresbe a gépet, és a bicajos mögé gurul, majd mikor odaért, rárántja a gázt olyan 10 ezres fordulatig, vagy tiltásig?

Volt olyan biciklis, aki leugrott a bicajról, úgy megijedt!

Persze ezt csak láttam 3. félként!



2015. jan. 31. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Tegnap (igaz én autós vagyok) az út közepén ment egy baroomarcú, szakadó esőbe, szembe meg jöttek.

VOLT bicikliút is, de neeeem, felezőn jobb menni.

Semmi láthatósági mellény, se lámpa, szürkületbe.

Kuplung ki, majd padló. Végig 60-as rendszerem van, 2500 köbcenti gondolhatod milyet szólt :)

Még elkezdett mutogatni, ő volt felháborodva :D

2015. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__654..

Persze, nyilván nem ugyan az a nyomorék vagy, mesélj még.

2015. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
figyelj már,hogy ha a bmw-s meg ezután a hülye kérdés után kitrollkodtad magad,és vélhetően el is csöppentél,akkor menj szépen és írd meg a leckét most már!!!
2015. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Előző kérdését már törölték is.

Vigyázz, ha túl sok kérdésedet töröltetik, te is törölve leszel.

2015. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.

Ezeket nekem írkáljátok? Nem BMW-s vagyok

2015. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
neked írjuk ,ha bmw-s vagy ha nem
2015. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

72%os, ritka nagy VAMZER!

csoda hogy még él egy ilyen világban, ahol senki nem szereti az ilyen tavaszi magkezdeményeket.

2015. febr. 1. 13:31
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Vamzer az üzletszerű kéjelgésből élő, és üzemi baleset következtében téged létrehozó nőnemű felmenőd.

Csak nem akarom hogy az ilyen primitív gyökerek is szót kapjanak nagy nyilvánosság előtt, mint te.


Ha az én falumban laknál, hamarosan az utolsó emlékképed egy nyakmagasságban kifeszített harcsázó damil lenne... utána a helyszinelők méregetnék, hogy hány méterre gurult a motor roncsától a bukósisakod.

2015. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gondolom te is sokra jutottál az életben.

Megírtad ezt a választ, megcsillantva brilliáns értelmi képességeidet, majd kimész büszkén az eresz alá, és megcsodálod az olajzöld simsonodat.

Esetleg ha elkap az ideg az én sportmotoromra gondolva, berúgod a sámsont, ha nem köpi pont be a gyertyát, és kerülsz a faludban büszkén egy kört, hogy nini itt a helyi keménygyerek,sámsonnal.

Csak nehogy egyszer mögéd lopozzak a falun kívül mikor a simsont húzatod 60km-val, és meghúzom tiltásig motoromat.

2015. febr. 1. 19:51
 10/13 anonim ***** válasza:
jaj,kérdező...akkor az arc ...de mire??!?!?!menjél inkább állj bele a sloziba,azt húzd meg az öblítő kart....mindenkinek jobb lesz úgy
2015. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!