Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda cr 250-en a komplett...

Honda cr 250-en a komplett Sport kipufogó rendszer, dob valamennyit teljesítményen? (pro circuit)

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Csak ezért ne vegyél rá másikat. Ha a régi már tele van dzsuvával, akkor az új az dobni fog. Egyébként totálisan ki tudod motorozni már a 250-est? Néha kevésnek érzed? Írígyellek.
2015. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem tudom teljesen kimotrozni csak érdekel mert van sport rendszer a motromon :)
2015. febr. 1. 20:27
 3/3 mikul ***** válasza:
hogyne dobna rajta ezek direkt erre vannak kitalálva teljesitmenyre meg hangra komplett rendszer szerintem 3 lovat biztos dob rajta, de amugy még az fmf powercore dob is szépen szól tapasztalat.Amugy nehéz kimotorozni egy 250 es cr-t főleg pályán volt egy pár darab nekem is belőle :)
2018. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!