Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Mi baja lehet a...

Bariii kérdése:

Segítség! Mi baja lehet a motoromnak, elég érdekes?

Figyelt kérdés

S.O.S.!!!!!!!

Pics*ba... Megint megszop*tott az RX-em..Megyek vele, huzom neki mint a h*lye és egyszer csak leáll.. tologatom nem indul. Utána vártam 10 percet tolom megint beindul. alapjárat minden van. utána alapjáratban leállt(kicsit kicsi lehet) és azóta nem indul.. úgy toltam haza

kiszedtem a gyertyát, nincs szikra. megnézem másikkal, azzal sincs... Leszedtem a pipát, és egyből a dróttal próbáltam.. azzal sincs. Ez volt tegnap. Előbb kimentem, hogy kezdek magammal valamit, mondom tuti valami érintkezés. Nem nyúltam hozzá, beletettem pipába egy gyertyát adott szikrát kb 10mp-ig utána hiábaforgattam a lendkereket semmi. Megmozgattam minden vezetéket, kicseréltem a trafó kábelét semmi. Utána megint vártam 10 percet, közbe mozgattam a kábeleket stb, beleteszem ugyan ugy a gyertyát megint 3-4mp ig van szikra(habár nem volt valami erős!).. Mi lehet a baja?!?! Tanácstalan vagyok teljesen! segítsetek már légyszi... Trafó lehet? Köszi előre is! :)



2015. febr. 1. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:
2002-es Aprilia RX 125 ről van szó az kimaradt bocsánat!
2015. febr. 1. 16:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi baja lehet, de! Nem szoktam pofázni a helyesírásért, de ezt a kérdésttényleg feltehetted volna úri-emberesebben is, vagy hogy mondjam...
2015. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi! Tényleg elég igénytelenül fogalmaztam meg!
2015. febr. 1. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyújtás jeladó tekercse szívat. Lehet benne egy repedt forrasztás, és amikor megmelegszik nem ad jelet, aztán ha kihűl, akkor megint működik egy darabig.


De ez csak egy tipp.

2015. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de 10 óra állás után kimentem odatettem gyertyát, megpörgettem és 3-4 mp ig megint volt szikra... 3mp alatt csak nem melegedik fel?!

Amúgy köszi a választ!

2015. febr. 1. 21:50
 6/6 Oliver38 ***** válasza:
én úgy tudom az Aprilia RX125-nek a gyujtás az típushibája szokott lenni egy új gyertyával kéne kezdeni utána pedig bontott állórészt érdemes lenne berakni azzal milyen
2022. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!