Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mennyi km-t vezettek egy B...

Ti mennyi km-t vezettek egy B kategóriás forgalmi gyakorlati órán?

Figyelt kérdés

#vezetés #gyakorlat #B kategória #forgalmi óra #B kategóriás jogosítvány megszerzése
2015. febr. 2. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly csináltam, 20-30 volt átlagban (2 óra egyben). Persze volt, amikor csak 15, ha parkolásokat gyakoroltuk, de volt hogy 80 is autópályás, vagy lakott területen kívüli vezetésnél.
2015. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Heti hány napot tudtál mennyi és így mennyi idő volt mire meglett a jogsid?

2015. febr. 2. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ismét egy türelmetlenkedő...

Neked az lényegtelen, hogy mások mennyit vezettek, milyen gyakran vezettek, nem leszel előrébb azzal, ha ők jól vezettek, vagy kevésbé jól.

Neked csak azzal kellene foglalkoznod, hogy neked hogyan megy a vezetés, a minőség a lényeg, nem a mennyiség - persze a mennyiségtől jobb lehet a minőség.


Akik távol élnek azoktól a városoktól, ahol majd vizsgázni fognak, általában többet vezetnek városon kívül, 40-50 kilométer távolságból járnak be a megyeszékhelyekre.

A megyeszékhelyeken tanulókat csak arra a néhány órára viszik ki az oktatók a városból, amikor a lakott településen kívüli, illetve autópályás közlekedés lesz a tananyag - ők általában kevesebbet mennek egy óra alatt, de sokkal többet tudnak tanulni.

Fontos a lakott területen kívüli biztonságos közlekedés megtanulása is, de a nagyvárosi közlekedés sokkal összetettebb, ha azt megtanulja a tanuló, nem lesz gondja városon kívül sem.

Van, aki 30 órával levizsgázik, a másik 45-50 óra vezetés után, s van olyan, aki 60 órát is vezet a sikeres vizsgáig - de levizsgáznak... ebből milyen tanulságot tudsz levonni, ami rád is érvényes?

2015. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sose értettem ezt, hogy kinek mennyi idő alatt lett meg........ahány ember annyi féle....ahogy mondod ennyi türelmetlen embert ...nyugodjatok le a seggetekre aztán törekedjen , hogy jól menjen és annál előbb, de komolyan a legegyszerűbb az lenne, ha a saját oktatótad kérdezed és ő hidd el jobban megtudja válaszolni mint mi..
2015. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

40 órát vettem úgy tudom, párosával, és minden alkalommal be kellett vezetnem 35 km-t, szóval a 40 órából csak 20-at vezettem gyakorlatilag élesben, mégis sikerült elsőre.

Heti kétszer általában, de néha csak egyszer. De szerintem egyáltalán nem mérvadó a km, mindenki más, van aki korábban, van aki később látja át az egészet, szóval ne menj mások után.

2015. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár én már nagyon rég csináltam a jogsit, de emlékszek, hogy nem sok km-t csináltam, mert végig a belvárosban a kis labirintus utcákban kellett vezessek, ahol többet kellett állni, mint mentünk. És szerintem 100x hasznosabb volt ez igy, minthogy valami nyil egyenes úton menj végig, csakhogy gyűljön a km.
2015. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és NEM VAGYOK TÜRELMETLEN.

Érzem magamon , hogy van mit még gyakorolni.

Csak érdeklődöm nem tudom az miért baj.

2015. febr. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!