Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Autóvezetés gyakorlati vizsgán...

Haemorgen kérdése:

Autóvezetés gyakorlati vizsgán mekkora a bukási arány?

Figyelt kérdés
B-kategória

2013. júl. 10. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy, főleg, ha nem fizetsz kenőpénzt, sajnos ez van, a pénzedre (újabb vizsgákra) hajtanak. :(
2013. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a nőneműekkel szemben nagyon rohadtak!
2013. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiúkat hamarabb átengedik

Nem tudom miért

2013. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a lányokat annyi idővel is tovább taperolhassák. :(( Biztos van normális oktató, szóval tisztelet a kivételnek, de nekem még csak rossz tapasztalatom volt, és akikkel eddig beszéltem erről, nekik is mind! Szégyen ez az egész...
2013. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem ellenőrzik gyakrabban a vizsgabiztosokat is (mintha összebeszélnének

az oktatókkal)

2013. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, összebeszélnek, ezt nem is titkolta az egyikük! Az "én időmben" (pár évvel ezelőtt) tízezer volt a rutinra a kenőpénz, a forgalomra húszezer. A felét az oktató zsebre teszi, a másik fele megy a vizsgabiztosnak. Nem én találom ki! Aztán van olyan is, hogy a fiatalabbaknál a szüleik adják oda a pénzt az oktatónak, és a gyerek mit sem sejt róla, ő becsületes akar lenni, és azt hiszi, tényleg elsőre engedték át, csak mert ügyes volt. A szexuális zaklatásokról meg már ne is beszéljünk...
2013. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap buktam meg, nagyon el vagyok keseredve. :(

Aznap annál a vizsgabiztosnál csak egy valaki ment át..

2013. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az semmi..a barátnőmet nemrég húzták meg...ment be a körforgalomba..a motoros nagyon belül haladt így nem látta,a barátnőm meg kicsit előrébb ment...az oktató meg befékezett..tagadhatatlan volt hogy az oktató volt de a vizsgabiztos rákérdezett h ez te voltál xy...az oktató rávágta hogy igen...simán letagadhatta volna...de minek nyúlt bele..mikor nem is volt veszélyes szituáció...
2013. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!