Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány km-ert bír ki kb. egy...

Hány km-ert bír ki kb. egy 1.6 CR TDI motor, ami normálisan van használva?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy 500-600ezret is elmegy motormegbontás nélkül? Vagy mennyit? Meg mik azok amiket tuti kell cserélni a motortérben? Gondolom kuplung ilyen 200-300E körül, kettőstömegű is 300E körül... Más valami?

2015. febr. 3. 18:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Autópályán hajtva simán bír annyit.
2015. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Miért ne menne 500 ezret el, de nyilván közben egy turbócsere, lendekerékcsere, esetleg befecskendező csere előfordulhat, ez normális ennyi km után.
2015. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
és vegyes használatnál?
2015. febr. 3. 20:31
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát ha jól tudom akkor nem jöttek be még annyira ezek a motorok és így nem biztos hogy van olyan aki ennyit használta volna már szóval kitudja. De amennyivel én találkoztam, szerintem ha megcsináltatod mindig amit kell, szervíz, kopó alkatrészek stb, akkor nem hiszem hogy lenne velük különösebb gond. VW márkaszervízes tanulóként találkozom párral de eddig egyikhez sem kellett szervízen, kopó alkatrészek cseréjén kívül komolyan hozzányúlni szóval elég eltalált motorok lehetnek. Persze amiket mi csinálunk az ügye gyári alkatrészekkel van szerelve nem pedig valami legolcsóbb utángyártott akármivel ami max az autó eladásáig vagy másnapi műszakijáig jó. Egy biztos, jobb mint egy láncos VW TSI motor :D
2015. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ja, hát a láncról sok szépet olvastam, meg a fogyasztásról is... :D Am a 105 pacis 1.6-osat néztem, és már volt olyan céges 1.6-os Caddy amibe 400E volt, csak az 1 a sok közül, ezért passzolom :) Meg van 290E-s Octavia is eladó ha.hu-n, ha még nem adták el...
2015. febr. 3. 22:15
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
common rail dízel,tehát amit borítékolhatóan cserélni fogsz kb 80-120 ezer km-enként azok a porlasztócsúcsok,meg olyan 300ezer körül amikor a kuplungot,meg a kettős tömegűt is cseréled nagy valószínűséggel egy nagy nyomású szivattyút is vehetsz!illetve az ilyen biszt-basz jeladók meg társai bármikor összefoshatják magukat,a legkülönfélébb és legmegefejthetetlenebb hibákat okozva!
2015. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, akkor mit tanácsolsz, milyen dízelt vegyek ami nem túl idős, és max 4-5-6 éves családi kombi 3 milla körül?
2015. febr. 3. 23:32
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"amit borítékolhatóan cserélni fogsz kb 80-120 ezer km-enként azok a porlasztócsúcsok"


De ha fogalmad sincs az egészről akkor miért kell ide okoskodni? Csak hogy szidd a dizeleket?

2015. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%
kedves 8as akkor mondd már meg légyszíves mennyit bír egy cr befecskendező!mert ezek szerint te értesz hozzá!
2015. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
200 ezret, ha sz*r üzemanyagot tesznek bele, és 300+ ezret, ha rendes üzemanyaggal megy, és nem hajtják hidegen :)
2015. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!