Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerelmes vagyok a Volkswagen...

Szerelmes vagyok a Volkswagen golf gti-be ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok ugy elmenni az útcán hogy ne nézzem meg eszt az autót lehet hülye vagyok de ha látok egy ilyet szürke fekete akkor megőrűlök annyira hogy már januárban kezedem a jogsit és meg is vesszük remélem nem érdekelne ha használt vagy vmi de nekem akkor is kell.

igaz a keret nagyon kicsi rá :(


2008. aug. 22. 09:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Örülnék ha leszállnál rólam jó keresgéld másban a hibákat ne bennem sztem te sem vagy hibátlan
2008. nov. 8. 14:54
 12/19 anonim ***** válasza:

Figyu ne is foglalkozz vele ő meg biztos apuci okos fia akinek 3 éves jogsíja van és qrva tapasztalt,ráadásul okoskodik.....

Na ezeketől mentsen meg az Isten.

2008. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, a vicc az, hoyg lány vagyok, és egy Trabantunk van, szal nem apukám rakott alám kocsit, mert nem az én autóm. Én csak azt mondtam, hogy béna a csaj, buta kérdéssel, és fogadok, hogy szőke. Egyébként is autószerelő vagyok.
2008. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
jó de itt nem az a lényeg hogy oltsuk egymást hanem normális értelmes válaszokat írjunk nem???
2008. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hogyne,nem vágod,hogy csak te neked nem tetszett ez a kérdés MÁR BOCS!!!!!!!!!!!!VW
2008. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
jó kit érdekel? trabant meg mittudom én pfff...
2008. dec. 8. 16:54
 17/19 A kérdező kommentje:
Szőke vagyok ?.....igen ?:D vicces ...kár,hogy fekete:D na de te tudod!
2009. márc. 17. 17:07
 18/19 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes,hogy a kérdéstől eljutottunk odáig pics*zzuk a másikat csak azért mert az azt írta,hogy eszt és nem EZT!SZÁNALMAS!Benne van a szabályzatba hogy ne Offolj!Hopp akkor ki nem tud olvasni.

VW 5*

2009. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ez a magyar
2011. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!