Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Súrlódó hang a motortérből....

Súrlódó hang a motortérből. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egészen konkrétan olyan a hangja mint amikor valaki dörzsöli a tenyerét. Nekem úgy tűnik, hogy nincs összefüggésben a fordulatszámmal, vagy a sebességgel. Renault Clio 1994-es, és a motortér jobb oldalából hallatszódik.
2010. febr. 10. 08:33
 1/3 anonim válasza:
52%

Bazzz!!!!!! Azonnal ellenőriztesd a generátorod tárcsáit és tengelyeit! Nekem ugyanez volt a sztiu, de nem folyamatosan! Nem tudta senki mi a baj! Bevittem egy rönóba és még ez volt a szerencse! Elkoptak a generátor tárcsáit tartó tengelyek, és ez miatt, a tárcsa beleért a generátor burkolatába! Még a nyoma is megvan!

A munkafelvevő kihívott megmutatni, mert ez nem mindennapi látvány! Azt is mondta, hogy még szerencse, hogy észrevettük időben, mert ha nem, akkor a generátor leszakad (110e) + amit visz magával! (2002 megane)

2010. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű a szíjhajtásban keresendő a probléma,nézesd meg minél hamarabb.A generátorban egy tengely és egy tárcsa van:))
2010. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így van, az ékszíj volt. Köszi!
2010. febr. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!