Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan 2 hete adtam le a...

Pontosan 2 hete adtam le a jogosítvány igénylést, a nyomonkövetésnél még mindig "Feldolgozás folyamatban van" státuszt látom, ha délelőtt nem kezdték el gyártani akkor még délután van rá esély?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezer hasonló kérdés van, de engem most ez a konkrét dolog érdekelne. Szeretném, ha jövőhéten már a kezemben lenne. Ha lehet akkor hanyagoljuk a másik ócsárolását. Köszönöm!

2015. febr. 5. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most nem ócsárollak. Aki délután a jogosítványgyártó üzemeben fog dolgozni, az valószinűleg most is ott dolgozik, más meg nem tudja megmondani. Köszöntem.
2015. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hónappal számolj igénylés és kézbesítés között. Ne nézegesd a státuszát egész nap, nincs értelme.
2015. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 1 hét alatt megjött (fizettem rá)
2015. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mit takar az a fizettem rá?
2015. febr. 6. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!