Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1300-a kocka Ladára mennyi...

1300-a kocka Ladára mennyi pénz az átíratás mindennel együtt, a gaztartály csere, és a műszaki vizsga?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Lada 2105 (1300) típusú kettős üzemeltetésű autót. Az lenne a kérdésem, hogy az átíratása, mindennel együtt mennyibe kerülne, továbbá egy gáztartály csere, mert elmúlt a tartály benne 15 éves. És végül mennyibe fájna ennek az autónak a műszakiztatása? Kasznin nincs javítani való, garázsban állt az autó, csak a belseje csúnya, de azt kicserélem, mert van hozzá itthon minden. A műszaki 2015 január 21.-én járt le. Viszont Június 11.-ig ideiglenesen ki lett vonatva forgalomból. Várom a segítségeket, köszönöm szépen előre is!

#Lada #Lada 2105 #Lada átíratás #Lada gáztartálycsere #Lada 2105 műszaki vizsga.
2015. febr. 6. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Műszaki: ~23000ft

Gáztartály: (nemtudom mekkora) de ~ 70000 mindennel.

Átírás: ~ 60000


Szerintem hagyd nem éri meg ennyiért autót kapsz....

2015. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az átíratás pontos költségét kiszámolhatod kalkulátorral (google), arra a 60ezer szerintem eltúlzott, de a kalkulátor forintra pontosan kidobja, ha beírod a megfelelő adatokat.

Műszaki vizsgán viszont nem elsősorban rozsdafoltokat keresnek, azt vizsgálják, hogy az autó alkalmas-e, biztonságos-e a közlekedésre.

Gumiabroncs, fékek, fékcsövek, lengéscsillapító, kormánymű, stb -ha ezeknél kifogást találnak, nem megy át a műszakin, előzetes felmérésen meg kell nézetni, mit kell javítani.

Hacsak nincs különleges oka, egy Suzuki Swift gazdaságosabb autó lehet mint egy Lada.

2015. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az átírást már tudom, megnéztem a kalkulátorral, miszerint: 50150 Ft lesz, már csak a gáztartályt nem tudom, ami amúgy be van már szerelve, csak volt már nyomáspróbán is, így mindenképp cserélni kellene, és 50l-es amúgy, 40-et lehet tölteni bele. Azért szeretnék Ladát, mert nekem formára nagyon bejön, meg kicsit olyan nosztalgikus, első autónak jó lenne, utána a későbbiekben majd egy Uaz 469-et szeretnék, de diesel Merci W123 (250d) motorral, átalakított váltóval. Ezelőtt is volt, vagyis megvan még, egy 1300as fehér Ladám, 3420 km van benne, de a kaszni szétrohadt sajnos, kivonták a forgalomból, tehát alkatrész gép marad, de sokat használtam földesúton, így kedveltem meg a Ladát ennyire.
2015. febr. 8. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!