Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erősen füstölt a simsonom...

Erősen füstölt a simsonom égett blokk szaga volt és izzott a kipufogó ettől gyengülhetett?

Figyelt kérdés
na szóval van egy turbóhűtéses schvalbim, amihez nem értek de állítólag a "szomszéd pista bácsi tud gyújtást állítani" és be is állította, de ugye ahhoz le kellett vennie a propellert igen ám de a bókája elfelejtette visszatenni minden más jó gyújtás is nem durrog mint eddig meg ki is pörög elindultam vele motorozni met azt mondta nem lesz baja majd visszateszi ráér az 51 esen sincs ilyen de a hengert bevonja az a fém burok ezért nem kap szélt azt mondta nem baj mondom jó elmentem kb 10 km után at veszem észre hogy valami büdös.. mondom biztos nem a motor ilyet sose éreztem megyek tovább füstölt megállok izzik a kipufogó de nem sült be a dugó! hazatoltam nem 10 km ről csak összesen cikáztam annyit! és azóta nem úgy huz viszont a megszakitó hézagot állította egy már tényleg hozzáértő barátom, de még mindig nem teljesen olyan mint fél éve henger nem kopott vagyis nem néztem de eddig nem volt ettől gyengülhetett vagy a gyújtás se tökéletes, és azon is ha állít haver jólesz mint volt?

2015. febr. 6. 23:51
 1/5 A kérdező kommentje:
azt hallottam hogy ilyenkor meg puhul a gyűrű és rosszabb lesz de mások szerint ha nem sül be akkor jó ha nem ragad meg most akkor mi?
2015. febr. 6. 23:52
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Bocs! Nem bírom ki hogy ne idézzek tőled!


"de még mindig nem teljesen olyan mint fél éve henger nem kopott vagyis nem néztem de eddig nem volt ettől gyengülhetett vagy a gyújtás se tökéletes, és azon is ha állít haver jólesz mint volt?"


"azt hallottam hogy ilyenkor meg puhul a gyűrű és rosszabb lesz de mások szerint ha nem sül be akkor jó ha nem ragad meg most akkor mi?"


Ülj le inkább haverral kicsit gyakorolni a magyart, utána gyere vissza és kérdezz újra, hátha akkor nem lesz könnyes a szemem a röhögéstől és tudok válaszolni is.

2015. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem
2015. febr. 7. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szétégett a gyűrű, valószínűleg a hengerfalat is megkapta, attól még hogy nem sült be.Ez szopó, Pistabának meg ne add oda többet.
2015. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

Ez nem kérdés!

Át kéne fogalmazni a momdatodat hogy érthető legyen.

2015. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!