Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő, ha több, mint 2...

Mi a teendő, ha több, mint 2 hónapot állt szabadban a kocsim?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nem használtam és sajnos szabadban állt a kocsim. Mire számíthatok, mit kell tennem? Van jó fajta automata akku töltőm, azzal feltöltöm az akkut, de egyéb?
2015. febr. 7. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmire ne számíts.

Az enyém 10 éve minden nap szabadon áll. Ha nem indul töltsd fel, indítsd be, használd.

Remélhetőleg nem behúzott kézifékkel tetted le, az esetleg összerohadhat.

2015. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akksit feltöltöd ha nem indul el aztán ennyi.. esetleg hűtővizet meglesed, de kétlem , hogy bármi lenne, a kéziféket ha behúzva hagytad akkor az valószínűleg be is ragadt, de jártam már így én is.. megindultam aztán szétpattant és elengedte és kész..
2015. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónap nem olyan nagy idő. Feltöltöd az akkut, ellenőrzöd a guminyomást, és mehet is. A fékezésekkel az első pár kilométeren óvatosan, mert a tárcsákon ennyi állás után megjelenik a rozsda és nem fog úgy fogni.
2015. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 hónap az semmi...

Ha jó az aksod akkor még azt sem kell töltened. 2 év után már több teendőd volna. De így csak elfordítod a kulcsot.

2015. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Trabim 6 év(!) szabadban állás után használható volt.

Lehetett érezni azt a penetráns bűzt ahogy a befészkelődött rovarcsaládok égnek kifelé mindenhonnan.. xD

Fékhatás is megjött 10 perc alatt.

2015. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!