Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xenon hivatalosan utólag sok...

Xenon hivatalosan utólag sok pénzért lehet?

Figyelt kérdés

Van egy golf 4 es autóm amihez vettem 2 gyári xenon fényszórót. Utángyártott izzót és trafót raktam a lámpába valamint a hatósági követelményeknek eleget téve vettem fényszóró mosó spricniket amiket be is kötöttem. (persze nem ér semmit de legalább folyik a víz a fényszóróra...) Jól tudom hogy csak a megléte kötelező, de ennek nem kell gyárinak lennie csakúgy mint a ballasztnak vagy az izzónak? A szintszabályozó rendszer is lehet bármilyen automatikus?


Ti el tudjátok képzelni ha bekapcsolom a fényszórót és billent bekapcsoláskor a fénysugár egy átverős elektronikának köszönhetően akkor a rendőrök beülnek tesztelés végett a kocsiba hogy tényleg utánszintez-e? Így akár vizsgán is át mehet a kocsi?



2015. febr. 7. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen életszerűnek tartom,hogy a rendőrök beleüljenek,hogy szintez-e!Sőt még mennének vele egy kört is!Istenem......
2015. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogja elvinni egy körre, de nem szeretnék kpm vizsgára menni a rendőr jóvoltából...
2015. febr. 9. 08:40
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor talán ne rakj olyan dolgot a kocsidba ami gyárilag nem volt benne.....főleg ne xenont,mivel erre mostanság harapnak!és nem kell hozzá nagy tudomány még a rendőrtől sem,hogykiszúrja hogy nem gyári!
2015. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!